کلاهبردار متواری با وعده فروش وام ازدواج دستگیر شد

دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی از دستگیری فردی از طریق فروش وام ازدواج کلاهبرداری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز ، محبوب علیلو، دادستان مرکز آذربایجان شرقی از دستگیری فردی از طریق فروش وام ازدواج کلاهبرداری نموده و در ازای آن وجه نقد و چندین فقره چک دریافت می‌کرد و از مکان متواری می‌شدند، خبر داد.

محبوب علیلو ادامه داد: این فرد کلاهبردار با ترفند‌های مختلف چک‌ها را به نام دیگران انتقال می‌داد و علاوه بر بردن مال افراد آن‌ها را بدهکار نیز می‌کرد.

دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی افزود فرد کلاهبردار که دارای شکات متعدد بود با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر و به زندان تبریز اعزام و معرفی شد.

وی با بیان اینکه پرونده متهمان پس از تشکیل، تحویل دستگاه قضایی شد، تاکید کرد: اگر متقاضیان قبل از هرگونه خرید و فروش و یا ارائه مدارک شناسایی، اقدام به تحقیق و استعلام صحت وجود وام از طریق بانک مربوطه کنند، به آسانی از وقوع این نوع کلاهبرداری‌ها پیشگیری می‌شود.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.