۱۱۰۰میلیارد تومان تسهیلات فرزندآوری در شبکه بانکی پرداخت شد

​نایب‌رییس کمیسیون مشترک جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات فرزندآوری در شبکه بانکی پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جواننیوز فاطمه محمد بیگی، نایب‌رییس کمیسیون مشترک جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: بازیابی هویت حقیقی بانوان طی نقش‌آفرینی آنان در عرصه‌های اجتماعی و زندگی حائز اهمیت است.

وی با بیان این‌که ظرفیت مناسبی برای توسعه مشاغل خانگی با محوریت بانوان وجود دارد و سهم آن در تولید ملی کشور قابلیت افزایش دارد، افزود: بانک توسعه تعاون تدابیر مناسبی برای تسهیل فعالیت بانوان شاغل در نظر گرفته است و همچنین تسهیلات پرداختی این بانک به بانوان فعال در بخش تعاون و همچنین سهم تعلق گرفته به سایر بانوان در قالب انواع تسهیلات قرض‌الحسنه حمایتی، نیز رو به رشد بوده است.

نایب‌رییس کمیسیون مشترک جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی با اعلام این‌که یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات فرزندآوری در شبکه بانکی پرداخت شده است، گفت: ۷۵۰ هزار پدر از تسهیلات مسکن فرزندآوری بهره‌مند و ۲۵۰ هزار مادر نیز از طریق طرح حمایت از خانواده خودرو دریافت کرده‌اند.

منبع : مهر

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.