به گزارش اقتصادجوان نیوز  به نقل ازنمناک، رابعه اسکویی بازیگر طناز سریال های تلویزیونی که به تازگی 58 ساله شده است، تنها به تشکر از دوستانش برای تبریک تولد بسنده کرد. خانم بازیگر این روزها حال خوبی ندارد و در سوگ همسر برادر جوانش که به گفته خود مانند فرزندش بوده، به سر می برد و دیگر خبری از استوری های شاد در صفحه اش نیست. بازیگر سریال نوروز رنگی به تازگی استوری را از حالش در این روزها منتشر نمود  .

رابعه اسکویی هنرمند سینما و تلویزیون که چندی پیش به سوگ همسر جوان برادرش نشست، به تازگی تصویری را منتشر نمود که شباهت عجیبی به حال این روزهای خانم بازیگر دارد. او با انتشار این تصویر که مربوط به یک فیلم کوتاه است، نوشت:

همه در حال رقص

من در حال فریاد

قصه این روزهای من

 

رابعه-اسکویی

اسکویی تا کنون در فیلم های متعددی چون مستوران، نوروز رنگی، گاندو، فرار بزرگ، ستایش، شاخه گلی برای عروس،شیر تو شیر، ویلای من، دلقک ها، چشمک، نیمه شب اتفاق افتاد، سگ کشی، تارزن و تارزان، به من نگو دزد و زنها چی میخوان و… بازی کرده است.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.