آغاز طرح ساماندهی کارت‌های سوخت از امروز

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز طرح ساماندهی کارت‌های سوخت از امروز آغاز شده و تعداد کارت جایگاه‌ها حداقلی می‌شود.
مدیر سامانه هوشمند سوخت با اشاره به اینکه در حال حاضر کمبودی در کارت سوخت جایگاه ها وجود ندارد، گفت: طبق این طرح که تاکنون به طور آزمایشی در برخی از جایگاه‌های سوخت اجرا شده، قرار است کارت‌های سوخت اضطراری، بر اساس میزان مراجعه مردم، میان جایگاه‌های سوخت تقسیم شود.

محمد صادقی گفت: در حال حاضر کمبودی در کارت سوخت جایگاه ها وجود ندارد به طوری که به ازای هر سکو دو کارت سوخت اختصاص دارد تا مردم به هر دلیلی که کارت سوخت شخصی در اختیار ندارند بتوانند از کارت جایگاه استفاده کنند.
مدیر هوشمند کارت سوخت گفت: مردم همچنان می‌توانند از ۶۰ لیتر بنزین هزار و ۵۰۰ تومانی و ۱۵۰ لیتر بنزین سه هزار تومانی در هر ماه استفاده کنند و اگر کافی نبود، از کارت جایگاه داران استفاده کنند.
صادقی گفت: برنامه‌ای برای تغییر قیمت سوخت وجود ندارد و شایعات مربوط به افزایش قیمت یا 3 نرخی شدن بنزین و گازوئیل صحت ندارد و جای هیچ نگرانی برای مردم نیست.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.