ابراهیم رئیسی تذکر گرفت

به گزارش اقتصاد جوان نیوز  به نقل از ایسنا، نماینده بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی سه تذکر کتبی به رئیس جمهور داد.

حسین خسروی، امروز یکشنبه ۹ مرداد با اشاره به حمایت از مراکز تحت پوشش بهزیستی پس از حذف ارز ترجیحی اظهار کرد: با توجه به اینکه پس از حذف ارز ترجیحی هزینه نگهداری در مراکز شبانه روزی معلولان، سالمندان، کودکان بی سرپرست و بقیه مراکز بهزیستی، افزایش یافته و از طرفی یارانه جبرانی دولت به حساب سرپرستان خانواده مددجویان واریز می‌شود، بسیاری از این مراکز درخواست تعطیلی یا واگذاری را دارند؛ لذا اقدام عاجل صورت پذیرد.

به نقل از دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، وی در خصوص بروزرسانی لیست رانندگان بیمه شده تامین اجتماعی بیان کرد: سازمان تامین اجتماعی نسبت بروز رسانی فهرست افرادی که تحت عنوان راننده از ۵۰ درصد یارانه دولتی استفاده می‌کنند و در حوزه حمل و نقل فعال نیست اقدام کنند، تا تأمین اعتبار بیمه شدگان فعال در حوزه حمل و نقل میسر شود.

خسروی در تذکر دیگر با اشاره به طراحی بخش ارائه توضیحات در اعتراض به ملاک دهک بندی خانوار بیان کرد: در سامانه اعتراض به ملاک دهک بندی و دلایل ارائه شده از طریق آن ضروری است، قسمتی جهت ثبت توضیحات معترضین در دفاع از خودشان در نظر گرفته شود.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.