اتحادیه جهانی کشتی: ایران و آمریکا مدعیان اصلی رسیدن به فینال جام جهانی

به گزارش فرشید شیرکوند خبرنگار اقتصاد جوان نیوز ، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذر به میزبانی آمریکا و با حضور شش تیم برتر جهان برگزار می‌شود.

تیم‌های آمریکا، گرجستان و مغولستان در گروه A  قرار دارند و تیم‌های ایران، ژاپن و منتخب جهان نیز در گروه B این مسابقات جای دارند. پس از برگزاری دیدارهای مرحله گروهی، تیم‌های نخست هر گروه در فینال به مصاف هم می‌روند و تیم‌های دوم نیز در دیدار رده‌بندی به میدان خواهند رفت.

اتحادیه جهانی کشتی، با تاکید بر شانس بالای ایران و آمریکا برای رسیدن به فینال و مبارزه برای کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها، نوشت: “جام جهانی بار دیگر در آمریکا برگزار خواهد شد و پس از ۳ سال، شاهد برگزاری این مسابقات خواهیم بود.

انتظار می رود آمریکا و ایران به عنوان تیم‌های اول و دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در بلگراد صربستان، به عنوان دو تیم برتر گروه خود راهی دیدار نهایی شوند و در فینال به مصاف هم بروند. دو تیم برتر مسابقات جهانی در فینال به مصاف هم بروند زیرا هر دو در گروه های مختلف قرار دارند.

ایران در رقابت های جهانی بلگراد پس از آمریکا نایب قهرمان شد اما این بار چشم به کسب یک قهرمانی دیگر در جام جهانی دارد. در این میان آمریکا تحت فشار بیشتری خواهد بود چرا که مقابل چشم تماشاگران خود به میدان خواهد رفت. به نظر می‌رسد ایران کار چندان سختی برای رسیدن به دیدار نهایی نداشته باشد، برد مقابل ژاپن آنها را یک قدم به فینال نزدیک می کند. رقابت ایران و آمریکا در فینال نویدبخش یک مبارزه نزدیک و دیدنی برای تماشاگران خواهد بود.”

انتهای پیام

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.