افزایش روند وصول مطالبات بانک ملی ایران در دوازده ماه منتهی به مهر

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،همچنین از تعداد 129 درخواست ارائه شده برای تعیین تکلیف بدهی ارزی مشتریان از محل حساب ذخیره ارزی،15 مورد تسویه و 56 مورد نسبت به امضای قرارداد و واریز اقساط مبادرت شده است که از این راه بیش از هشت هزار و 52 میلیارد ریال وصول شده است.
همچنین با اجرای ضوابط سیاستی،اتخاذ تمهیدات و سیاست های تشویقی متناسب از فروردین تا پایان مهرماه سال جاری بیش از 107 هزار و 627 میلیارد ریال از مطالبات غیر جاری وصول شده است.با اجرای وحدت رویه 794 دیوان عالی کشور نیز حدود 4 هزار میلیارد ریال از بدهی مشتریان تعدیل شده است.گفتنی است با اجرای قانون بودجه سال 1400 درباره تسویه مطالبات بانک ها از محل اسناد تسویه خزانه نوع دوم، حدود شش هزار میلیارد ریال از بدهی بانک ملی ایران تسویه شده است

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.