• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3
فرماندار ویژه ری:

انعکاس تلاش ها در سایه همت روابط عمومی میسر شد

  • کد خبر : 7206
  • ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۸:۵۰
انعکاس تلاش ها در سایه همت روابط عمومی میسر شد
معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با اعلام خبر دستیابی اداره روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری این شهرستان در سطح استان تهران به رتبه برتر در میان روابط عمومی ها گفت: قدرت بازتاب گسترده تلاش ها را در سایه همت روابط عمومی کسب کردیم.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز ، حمید زمانی روز یکشنبه طی پیامی ضمن تبریک کسب رتبه برتر روابط عمومی ها به همت اداره روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری ویژه شهرستان ری اعلام کرد: طی یکسال گذشته اگر موفقیتی در انعکاس عملکرد، ارتباط با مردم و برنامه ریزی برای برقراری روابط بیشتر با دستگاه ها، رسانه ها و نهادهای مختلف و مردم بود، به همت تلاشگران اداره روابط عمومی محقق شد.


حضور مخلصانه، بی منت و شبانه روزی دوشادوش فرماندار و پیگیری خستگی ناپذیر مسائل گوناگون چه از جانب فرمانداری و چه از سوی مردم موجب کسب چنین رتبه و مقامی شد.
به مناسبت روز روابط عمومی و با حکم و تقدیر استاندار، پس از یکسال تلاش شبانه روزی در عرصه اطلاع رسانی، تولید محتوا، پیگیری امور مردم و همراهی با فرمانداری ویژه شهرستان ری، در ارزیابی اداره کل روابط عمومی، برتر شناخته شدید.
این ارزیابی در میان همه فرمانداری ها، شهرداری، دستگاه ها و نهادهای مختلف دولتی انجام گرفت، در میان تلاش همه تلاشگران عرصه اطلاع رسانی، شما در روابط عمومی فرمانداری شهرستان ری، با کسب افتخار روابط عمومی برتر استان تهران، موجب سربلندی و عزت ما بودید و هستید.
تلاش شما در اطلاع رسانی از همه امور با دقت و تخصص مورد نیاز در اولین فرصت ممکن ستودنی است تلاشی که غیر از اجر الهی، نمی توان پاداشی مادی در خور همت و توان شما در نظر گرفت.
قدردان کوشش حرفه ای، تلاش اصولی شما با ایده پردازی های خلاقانه و اطلاع رسانی در لحظه شما، هستیم.

لینک کوتاه : https://eghtesadejavannews.ir/?p=7206

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.