اکران فیلم‌ها در شهرهای بدون سینما، توسط کانون های فرهنگی-تربیتی

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان : «اصغر باقرزاده» با اشاره به طرح تحولی کانون های فرهنگی-تربیتی و برنامه های متعددی که در دو دسته شامل 220 کانون کشور آغاز شده گفت: یکی از برنامه ها، تحت عنوان «سینما مهر» در حال اجرا است که در قالب آن برای

دانش آموزان فیلم های روز به نمایش در می آید. معاون پرورشی و فرهنگی درباره جزئیات اکران «لوپتو» در کانون های فرهنگی-تربیتی اظهار داشت: با حوزه هنری انقلاب اسلامی هماهنگی هایی به عمل آمد تا فیلم سینمایی لوپتو در فاز اول در شهرهای فاقد سالن سینما که حدود 60 شهر بودند با استفاده از ظرفیت کانون های فرهنگی تربیتی اکران شود.وی اضافه کرد: پویانمایی ایرانی لوپتو، در فاز دوم همزمان با اکران در سینماهای کشور، در ۲۲۰ شهر دارای کانون فرهنگی تربیتی امید فردا که مجهز به سالن آمفی تئاتر هستند، به نمایش در می آید. باقرزاده خبر داد: در اولین هفته این اکران ها (یعنی هفته سوم آذر ماه) که در ۱۴ کانون فرهنگی-تربیتی این طرح کلید خورد، ۱۸۰۸ دانش آموز ، مخاطب این فیلم سینمایی بودند. معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه اکران فیلم‌ در کانون ها ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: با رفع نواقص و کمبودهای این طرح در آینده با استقبال بیشتری روبرو خواهیم بود و باید از ظرفیت کانون های فرهنگی تربیتی برای اکران فیلم های پاک و جذاب برای دانش آموزان استفاده کرد.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.