بدون کارت از خودپردازهای بانک صادرات ایران پول بگیرید

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مشتریان و دارندگان سپهرکارت‌های بانک صادرات ایران می‌توانند با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز این بانک و انتخاب گزینه «دریافت وجه»، سپس انتخاب گزینه «مجوز برداشت به شخص دیگر» و وارد کردن شماره تلفن همراه شخص مورد نظر، میزان مبلغ را تعیین کنند. «رمز برداشت» ١٠ رقمی و مبلغ تعیین شده به صورت پیامک برای شخص مورد نظر ارسال خواهد شد. همزمان «کد برداشت» ١٣ رقمی هم توسط خودپرداز به دارنده کارت اعلام می‌شود که دارنده کارت می‌تواند آن را به شخص ذی‌نفع اعلام کند. 

شخص ذینفع برای دریافت وجه نقد می‌تواند به یکی از خودپردازهای بانک صادرات ایران مراجعه کرده و بدون وارد کردن کارت، با فشار دکمه ثبت و انتخاب گزینه «خدمات بدون کارت» و منوی «دریافت وجه» و درج «رمز برداشت» و «کد برداشت» مبلغ مورد نظر را دریافت کند. چنانچه ذی‌نفع در مدت زمان مقرر وجه مورد نظر را دریافت نکند، مبلغ مربوطه در پایان موعد اعتبار به حساب مبدأ باز می‌گردد.

همچنین مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار همراه‌بانک و انتخاب گزینه «عملیات کارت»، کارت مورد نظر را انتخاب و از طریق زیرمنوی «برداشت از خودپرداز»، مجوز دریافت وجه بدون نیاز به کارت را برای شخص دیگر صادر کنند. برای این منظور پس از انتخاب گزینه «برداشت از خودپرداز» و درج شماره تلفن همراه شخص ذی‌نفع، «رمز برداشت» ١٠ رقمی به ذی‌نفع پیامک خواهد شد. «کد برداشت» ١٣ رقمی نمایش داده شده برای دارنده کارت بانک صادرات ایران (مشتری) نیز توسط وی برای ذی‌نفع ارسال می‌شود.

استفاده‌کنندگان از اینترنت‌بانک صادرات ایران نیز برای صدور این مجوز در بستر اینترنت‌بانک، از طریق منوی عملیات کارت و انتخاب کارت، با درج شماره تلفن همراه ذی‌نفع، کد cvv٢ و ثبت تاریخ انقضای کارت، امکان ارسال «رمز برداشت» ١٠ رقمی برای ذی‌نفع را خواهند داشت و همزمان با دریافت «کد برداشت» ١٣ رقمی از اینترنت‌بانک و ارسال آن برای ذی‌نفع، شرایط دریافت وجه نقد بدون کارت از خودپردازهای بانک صادرات ایران برایشان فراهم می‌شود.

سقف برداشت وجه نقد بدون کارت از خودپردازهای بانک صادرات ایران دو میلیون ریال است که «کد برداشت» و «رمز برداشت» ارسال شده تا ساعت ٢٤ همان روز اعتبار دارد.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.