«تاناکورا» و قصه چند قتل خانوادگی

این کارگردان تئاتر درباره اجرای این نمایش به ایسنا گفت: این روزها مشغول تمرین و آماده‌سازی نمایش «تاناکورا» هستیم که متن آن را کهبد تاراج نوشته است.

او با ارایه توضیحاتی درباره داستان این نمایش افزود: این نمایش قصه سه خواهر است که عاشق تعزیه هستند ولی دو برادر دارند که مانع عشق آنها به تعزیه می‌شوند و در نهایت این ماجرا با قتل و کشتار به پایان می‌رسد و سرانجام تلخی دارد.

بهرامی اضافه کرد: فعلا مراحل کسب مجوز اجرا را طی می‌کنیم و قرار است نمایش ما بعد از دریافت مجوز از سوی شورای نظارت و ارزشیابی، از نیمه دوم بهمن در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود.

به گفته او، این نمایش با بازی مجید رحمتی، الهه شه‌پرست، لبخند بدیعی، مهدی ضیاییان، حسن تدینی و یکی دو بازیگر دیگر که به این ترکیب اضافه می‌شوند، روی صحنه خواهد رفت.

رضا بهرامی خود طراحی صحنه این نمایش را انجام می‌دهد و طراحی لباس بر عهده آلما گشتاسب است. همچنین شایان کیانی با طراحی پوستر و آرش فصیح به عنوان مدیر تولید با اجرای این اثر نمایشی همکاری دارند.

انتهای پیام

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.