• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
3

تریبون آزاد برای دانش آموزان برگزار خواهد شد

  • کد خبر : 7451
  • ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹
تریبون آزاد برای دانش آموزان برگزار خواهد شد
اگر همه با هم متحد شویم، اثر کار ما بیشتر می شود، وقتی با هم باشیم قدرتمان نمایان می شود. ارزش کار تشکیلاتی در همین افزایش توان ها است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان : وزیر آموزش و پرورش در نشست صمیمی با دانش آموزان در خراسان رضوی گفت: تریبون آزاد برای دانش آموزان حتما برگزار خواهد شد و مولفین کتاب های درسی نیز جلساتی با نماینده های دانش آموزان خواهند داشت.

رضامراد صحرایی با اشاره به سخنان سنجیده اعضای تشکل های دانش آموزی در این نشست، اظهار کرد: وزیر آموزش و پرورش باید وزیر دانش آموزان باشد، زیرا آینده ایران در دست دانش آموزان است و از زمان کنونی آموزش و پرورش قابل حدس است.
وی افزود: اگر همه با هم متحد شویم، اثر کار ما بیشتر می شود، وقتی با هم باشیم قدرتمان نمایان می شود. ارزش کار تشکیلاتی در همین افزایش توان ها است.
وزیر آموزش و پرورش با بیان ویژگی های نسل جدید گفت: یادگیری در عصر جدید به صورت از هم آموزی است، لذا بچه ها از همدیگر بیشتر یاد می گیرند تا از معلمان و کتاب هایشان.
وی پس از شنیدن صحبت های دانش آموزان و انتقادات آنان به کتاب های درسی تاکید کرد: تریبون آزاد برای دانش آموزان حتما برگزار خواهد شد شد و مولفین کتاب نیز جلساتی با نماینده های دانش آموزان خواهند داشت.
عضو کابینه دولت مردمی ایران قوی با توضیح نحوه برگزاری فرآیند امتحانات نهایی اظهار کرد:  امکان لو رفتن سوالات آزمون نهایی وجود ندارد، لذا شایعات را باور نکنید، کسی نمی تواند مدرکی ارایه دهد که در آزمون نهایی تقلب شده یا سوالات لو رفته است. 
صحرایی در پایان با بیان این نکته که مسیر تحول آموزش و پرورش از تشکیلات دانش آموزی می گذرد؛ گفت: به عنوان وزیر آموزش و پرورش در کنار شما هستم.

لینک کوتاه : https://eghtesadejavannews.ir/?p=7451

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.