تقدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک سپه برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ودیعه مسکن به نیازمندان

کمیته امداد امام خمینی (ره) از دکتر آیت اله ابراهیمی مدیرعامل و تمامی کارکنان بانک سپه برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ودیعه مسکن به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش این کمیته تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز به نقل از بانک سپه، در بخشی از متن تقدیر نامه سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه آمده است:
احتراماً همانگونه که استحضار دارید در اجرای بند (و) تبصره ۱۶ قانون بودجه سال جاری پیرامون پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به نیازمندان و مددجویان معزز مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)، یکی از اهداف اصلی و حائز اهمیت طرح مذکور یاری رساندن به اقشار آسیب پذیر جامعه و مرتفع نمودن بخشی از مشکلات این ولی نعمتان انقلاب اسلامی، بر اساس شاخص‌هایی همچون سه دهک پایین درآمدی، زنان سرپرست خانوار، سالمندان و … می‌باشد. با توجه به پیگیری‌های به عمل آمده میزان بهره‌مندی جامعه هدف این نهاد از تسهیلات موصوف که نشان از همت والای آن برادر گرامی دارد، به مصداق حدیث شریف “من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر ا… عزوجل” از تلاش‌های خیرخواهانه، خالصانه و مجدانه جنابعالی و کلیه همکاران خدوم آن بانک در سراسر کشور، تقدیر و تشکر می‌نماید. امید است خداوند رئوف، ما را مشمول احسان خویش ساخته و توفیقمان در خدمت به عیال الله مستدام بدارد.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.