جعفری، رئیس هیئت مدیره ایران کیش شد

محمد فرجود مدیرعامل هلدینگ تفتا دراین جلسه ضمن قدردانی از تلاش های بهزاد درگاهی در این سال ها و دستاوردهای به دست آمده، جعفری را  برای این جایگزینی شایسته قلمداد کرد. علیرضا موسوی مدیر عامل ایران کیش نیز از زحمات درگاهی تشکر کرد و آرزوی روزهای خوب ایران کیش را با حضورجعفری داشت .

بهزاد درگاهی هم با بیان اینکه سیامک جعفری شخص مناسبی برای ریاست هیئت مدیره ایران کیش است و اشراف بر عملیات و فروش دارد گفت در حوزه بانک به عنوان یک استاد از توانایی های وی بهره می برم .

سیامک جعفری نیز از زحمات درگاهی قدردانی کرد. لازم به ذکر است علاوه بر سیامک جعفری به عنوان رئیس هیئت مدیره، محمد آرتامهر، بهزاد صفری، علی کشوری شاد و حمیدرضا نایینی به عنوان اعضای هیئت مدیره و علیرضا موسوی به عنوان مدیرعامل ایران کیش مشغول به فعالیت دراین شرکت پرداخت هستند.

جعفری، رئیس هیئت مدیره ایران کیش شد

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.