جعفر عظیمی مدیرعامل تراکنش همراه ایمن با برند تجاری شاپ شد

عظیمی فعالیت حرفه‌ای خود را به‌عنوان برنامه‌نویس و کارشناس فنی از فروردین‌ماه ۱۳۷۷ در شرکت پژوهان سپند آغاز کرد و از دی‌ماه ۱۳۷۸ به‌عنوان مدیر تیم راهکارهای PM در شرکت یافته‌پردازان صنعت مشغول به کار شد. وی مردادماه ۱۳۸۲ با سمت توسعه‌دهنده نرم‌افزار کارتخوان وارد شرکت توسن شد و پس از یک سال به‌عنوان سرپرست تیم راهکارهای POS معرفی شد. عظیمی فعالیت حرفه‌ای خود را از شهریورماه ۱۳۸۷ در شرکت توسن به‌عنوان تحلیل‌گر راهکارهای پرداخت الکترونیک ادامه داد. سمت مدیر پروژه راهکارهای پرداخت خرد توسن مسئولیت بعدی وی بود که از فروردین‌ماه ۱۳۹۰ بر عهده او گذاشته شد.

حضور در شرکت توسن‌تکنو از خردادماه ۱۳۹۲ با سمت مدیر راهکارهای پرداخت برای عظیمی سرآغاز تجربه‌های جدید در گروه شرکت‌های توسن‌تکنو بوده است. مدیریت دپارتمان سرویس نرم‌افزار، مدیریت پرداخت و امنیت، مدیریت نوآوری و توسعه بازار و معاونت توسعه محصول نرم‌افزار سمت‌های دیگر عظیمی در توسن‌تکنو طی سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۹ بوده است. وی همچنین به‌عنوان نائب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت تراکنش همراه ایمن (شاپ) از بهمن‌ماه ۱۳۹۴ تا دی‌ماه ۱۳۹۸ و رئیس هیئت‌مدیره شرکت تراکنش همراه مانی‌تک (مانی‌تک) از شهریورماه ۱۳۹۹ تا مهرماه ۱۴۰۱ با گروه توسن‌تکنو همکاری داشته است. مدیرعامل جدید شاپ در آخرین سمت حرفه‌ای خود پیش از تصدی مسئولیت جدید، مشاوری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو از مهرماه ۱۴۰۰ را تجربه کرده است.

عظیمی به‌لحاظ آکادمیک، دانش‌آموخته رشته مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم‌افزار در مقطع کارشناسی و رشته مدیریت کسب‌وکار (MBA) در مقطع کارشناسی ارشد است.

گفتنی است پیش از عظیمی، وحید فرمانی عهده‌دار این مسئولیت بود. همچنین ضمن این جلسه هیئت‌مدیره، از تلاش‌های وحید فرمانی در زمینه توسعه بازار شاپ قدردانی به عمل آمد.

شرکت تراکنش همراه ایمن با برند تجاری «شاپ»، برآمده از یکی از شناخته‌شده‌ترین و ریشه‌دارترین هلدینگ‌های فناوری اطلاعات کشور یعنی گروه توسن است. پیشروبودن، خوشنامی، دانش و تجربه خوب شرکت توسعه فن‌افزار توسن (توسن‌تکنو) به‌عنوان سرمایه‌گذار شاپ در پیاده‌سازی و اجرایی‌کردن پروژه‌‎های کلان حوزه فناوری‌های مالی، موجب شده است که فروشندگان صنوف مختلف با اطمینان و احساس رضایت بیشتری از راهکارهای این شرکت استفاده کنند. شرکت تراکنش همراه ایمن (شاپ)، ارائه‌دهنده طیف وسیعی از راهکارهای یکپارچه مدیریت کسب‌وکار است.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.