جواد جوادی مدیرعامل بانک خاورمیانه شد

جواد جوادی، مدیرعامل جدید بانک خاورمیانه با تایید بانک مرکزی و تصویب اعضای هیات مدیره و با توجه به سوابق مدیریتی و تخصصی به عنوان مدیرعامل جدید و جانشین دکتر پرویز عقیلی کرمانی انتخاب شد.

جوادی از ابتدای تاسیس بانک خاورمیانه در سال ۱۳۹۱ تاکنون، به عنوان قائم مقام و عضو هیات مدیره در این بانک فعالیت داشته است. مدیرعامل جدید بانک خاورمیانه دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد EMBA از دانشگاه «آلتو»ی فنلاند است.

وی همچنین سابقه فعالیت در بانک کارآفرین به عنوان معاون مدیرعامل را نیز در کارنامه خود دارد. گفتنی است دکتر پرویز عقیلی که بنیانگذار بانک خاورمیانه است به عنوان عضو هیات مدیره، همچنان در بانک حضور خواهد داشت.

جوادی پس از انتخاب به عنوان مدیرعامل جدید بانک خاورمیانه در پیامی اظهار داشت: «ضمن تشکر از اعتماد هیات مدیره و قدردانی از تلا‌ش‌های جناب آقای دکتر عقیلی کرمانی، مدیران و کارکنان بانک خاورمیانه که طی یک دهه موجب رشد، بلوغ و تعالی بانک بوده اند؛ اکنون که وارد دومین دهه از فعالیت بانک می‌شویم، طبق اصل رشد و جانشین‌پروری که همواره در فرهنگ خانواده بانک خاورمیانه جریان داشته، مسوولیت مدیریت به یکی دیگر از اعضای خانواده سپرده شده و این روال در مورد سایر همکاران برای حضور در رده‌های مدیریتی نیز استمرار خواهد داشت.»

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه‌های راهبردی پیش روی بانک خاطرنشان کرد: «برنامه‌ریزی راهبردی ما در خاورمیانه با توجه به اهداف تعیین شده در برنامه استراتژیک بانک همچنان تمرکز بر حوزه بانکداری شرکتی است و در کنار این برنامه اصلی بر توسعه خدمات دیجیتالی، ارائه راهکارهای خدمات الکترونیکی ویژه مشتریان حقوقی و حقیقی، طراحی و گسترش سامانه‌های غیرحضوری در کنار ارائه خدمات ارزی و بین‌المللی نیز فعال خواهیم بود.»جوادی تاکید کرد: «همراهی و کمک به رشد کسب و کار مشتریان همچون گذشته رویکرد اجرایی بانک خواهد بود و به این منظور تربیت سرمایه انسانی توانمند و متخصص و ارائه خدمات بانکی متناسب با نیازهای اختصاصی مشتریان را مورد توجه قرار خواهیم داد.»  

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.