حضور دلیران فیروز در جلسه شورای اطلاع‌ رسانی مسابقات جهانی مینی‌ گلف سوئد

به گزارش اقتصاد جوان، جلسه شورای اطلاع‌ رسانی مسابقات جهانی مینی‌گلف ۲۰۲۳ اوپسالا سوئد با شرکت احمدرضا دلیران‌ فیروز عضو کمیته رسانه فدراسیون جهانی مینی‌گلف به عنوان نماینده قاره آسیا و پت شریدان از آمریکا، لنا هوگن از آلمان و اینار ماتسون از سوئد برگزار شد.

احمدرضا دلیران‌ فیروز نماینده قاره آسیا در کمیته رسانه فدراسیون جهانی مینی‌گلف در این جلسه که به بررسی نحوه پوشش اخبار مربوط به مسابقات جهانی مینی‌ گلف سوئد اختصاص داشت ضمن ارائه گزارشی از توسعه زیرساخت‌ های این ورزش در جمهوری اسلامی ایران طی چند سال گذشته از احداث اولین سایت استاندارد مینی‌گلف فِلت ایران خبر داد و ابراز امیدواری کرد با توجه به عضویت رسمی ۱۳ کشور آسیایی در فدراسیون جهانی مینی‌گلف، تعداد قابل توجهی از این تیم‌ ها در مسابقات جهانی مینی‌ گلف شرکت کنند.

مسابقات جهانی مینی‌گلف ۲۰۲۳ به عنوان مهم‌ترین رویداد بین‌المللی مینی‌گلف از بیست‌ودوم آگوست (سی‌ویکم مرداد ۱۴۰۲) به مدت پنج روز در شهر اوپسالا سوئد و در زمین‌های مینی‌گلف فِلت و مینیاتوری برگزار خواهد شد.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.