در همایش هوش استراتژیک؛ مضامین و اهداف جدید استراتژی بانک ملی ایران شناسایی و بررسی شد

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این همایش مدیران ارشد و کارشناسان مناطق و واحدهای مربوطه بانک ملی ایران با اشاره به ضرورت حفظ و نگهداری از موفقیت ها و دستاوردهای قابل توجه و مهم بانک، در راستای برنامه ریزی برای طراحی و تدوین اهداف و مضامین جدید سال آینده بانک فرصت ها، نیازها و تهدیدات را شناسایی و نقاط قوت و ضعف ها را بررسی کردند. 

در این همایش نیز بریکپارچه سازی سامانه های بانک، کاهش تسهیلات تکلیفی، طبقه بندی مشتریان، افزایش تبلیغات محصولات و خدمات بانک، جانشین پروری و پیشرو بودن بانک در شبکه بانکی تاکید شد.

امیر مسعود رزازان معاون مالی بانک ملی ایران در حاشیه این همایش در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی بانک ملی ایران با بیان این که فرآیند سودآوری در سازمان های خدمت رسان همانند بانک متاثر از دو عامل طراحی محصول و خدمت جدید و فروش و بازاریابی است، افزود: صف و ستاد در کنار هم باید در راستای درآمدزایی بانک تلاش کنند.

وی به ظرفیت ها و توانمندی های شعب بانک در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: شعب با هم افزایی، برخورد مناسب و مشتری مداری، جذب منابع جدید، کسب درآمدهای کارمزدی و کاهش هزینه ها می توانند در سودهی بانک ارزش آفرین و نقش آفرین باشند.

وی وجود یکپارچگی و هماهنگی بین صف و ستاد را در بانک امری لازم و ضروری دانست و تصریح کرد: با طراحی و تولید به روز، باکیفیت، مناسب، مطلوب و رقابت پذیرخدمات و محصولات مبتنی بر فرآیندهای ساده و بهینه متناسب با نیاز مشتریان و فروش آن ها توسط کارکنان در شعب زمینه درآمدزایی و توسعه بانک بیش از پیش فراهم می شود.

رزازان در ادامه توسعه بانکداری دیجیتال را از مهمترین مضامین استراتژی بانک برشمرد و گفت: عملکرد و هماهنگی همکاران در واحدهای صف و ستاد در راستای دستیابی به اهداف و برنامه های استراتژی بانک موثر است.

در این همایش نیز کارگروه تخصصی تجزیه و تحلیل محیطی و ارائه مدل ارزیابی عملکرد واحد های صف با حضور کارشناسان مناطق و واحدهای تابعه بانک برگزار و حاضران و شرکت کنندگان در این همایش با ارئه پیشنهاد به بحث و تبادل نظر در حوزه های مربوطه پرداختند.

شایان ذکر است در این همایش از کارشناسانی که با اداره کل تحقیقات و مدیریت استراتژیک بانک تعامل گسترده و ارتباطات موثری داشتند، تقدیر شد.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.