سیگنال افزایشی قیمت طلا به بازار سکه /پیش بینی بازار سکه

به گزارش اقتصاد جوان به نقل از اقتصاد نیوز ، با افزایش قیمت دلار در معاملات نقدی روز گذشته سکه بازان در موقعیت خرید قرار گرفتند و فلز گران بهای داخلی صعودی شد.

قیمت سکه بالا کشید

قیمت هر قطعه سکه امامی دیروز تقریبا ۵۰ هزار تومان گران شد و به ۱۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

شوک سکه بورسی به سکه امامی

البته در کنار نرخ دلار که به عنوان محرک صعودی قیمت سکه  عمل  کرد، بورس کالا  هم شاهد جهش قیمت سکه رفاه بود.از نگاه معامله گران سیگنال افزایشی سکه بورسی به بازار آزاد هم موجب تقویت هیجانات سکه بازان شد و آنها با احتیاط کمتری  روانه بازار شدند.

300 * 250 توپ

https://ecoiran.com/embed/24679

 قیمت طلا قد کشید

روز گذشته بازار جهانی طلا تعطیل رسمی بود اما در معاملات دیشب قیمت اونس طلا به بالای مرز ۱۸۰۰ دلار رسید. فلز زرد رنگ جهانی در زمان نوشتن این گزارش در محدوده ۱۸۰۶ دلار قیمت خورده بود که در مقایسه با روز شنبه نزدیک به ۱۰ دلار رشد را نشان می دهد.

اگر نرخ دلار بالا برود…

برخی از فعالان بازار می گفتند در صورتی که  بازار ارز تهران امروز شاهد تداوم رشد قیمت دلار باشد ممکن است قیمت سکه هم به سمت بالا حرکت کند.

مشاوره بگیرید | 24.35% سود سالانه روز شمار با واریز ماهانه

مشاوره بگیرید | 24.35% سود سالانه روز شمار با واریز ماهانه

مشاوره

yektanet-logo-sign

تبلیغ

سیگنال قیمت طلا به بازار سکه/ جسارت خریدارن سکه بیشتر می شود؟

از سوی دیگر رشد قیمت طلا در بازارهای جهانی احتمالا جسارت سکه بازان را بیشتر کند و زمینه ساز ورود خریداران جدید به بازار شود.

قیمت سکه اصلاح می شود؟

با این حال عده ای از معامله گران با اشاره به حباب سکه و فاصله ارزش ذاتی سکه با قیمت نقدی آن می گفتند سکه در روزهای اخیر به اندازه کافی قد کشیده و از احتمال اصلاح قیمت سکه سخن گفتند.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.