شرط عجیب زیدان برای پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان ، پاری سن ژرمن در فصل جاری با هدایت گالتیه نتوانسته است که عملکرد خوبی از خود نشان دهد. از یک سو حذف از لیگ قهرمانان اروپا و از طرف دیگر کناررفتن از جام حذفی فرانسه و البته نوسان در لیگ باعث شده است تا احتمال ادامه همکاری با گالتیه بسیار کم باشد. از زین‌الدین زیدان به عنوان یکی از گزینه‌های جدی جایگزینی گالتیه سخن به میان می آید.

روزنامه ال‌موندو دپورتیوی اسپانیا از شرط عجیب زیدان برای قبول هدایت پاری‌سن‌ژرمن خبر داد و نوشت که زیدان فروش نیمار را شرط اصلی قبول هدایت پاری‌سن‌ژرمن قرار داده است. زیزو بر این باور است که نیمار دلیل اصلی آشوب و ناآرامی در پاری‌سن‌ژرمن است و رابطه خوبی هم با ام‌باپه ندارد.

روزنامه لو پاریزین هم به نوعی این خبر را تایید و اعلام کرد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نیمار را در فهرست فروش خود در تابستان قرار خواهد داد..

نیمار سال ۲۰۱۷ از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن پیوست اما در این تیم نتوانسته است انتظارات را برآورده کند. او زیاد مصدوم شده و حواشی زیادی هم داشته است.

انتهای پیام

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.