شناخت قهرمانان و الگوسازی برای کودک و نوجوان با محوریت شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی،

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان به نقل از روابط عمومي حوزه هنری، اين برنامه دوشنبه ۱۴ آذرماه با حضور دانش‌آموزان مدارس شهر بجنورد، در سالن آمفی تئاتر کانون فرهنگی هنری ریحانه  برگزار شد.

ويژه‌برنامه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب»  شامل برنامه‌هایی همچون قصه‌گویی کودکانه با موضوع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، نقالی و پرده خوانی و  حماسه‌سرایی پهلوانان ایرانی با حضور عروسک های انیمیشن «لوپتو» بود كه با استقبال دانش‌‌آموزان شهر بجنورد روبه‌رو شد.

بر اساس اين گزارش، «قصه‌های خوب برای بچه های خوب» ويژه‌برنامه‌ای است كه همراه با كاروان روايت حبيب، به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و با همکاری معاونت پرورشی آموزش و پرورش، در استان‌های خراسان شمالی، مازندران، آذربايجان شرقي، کرمانشاه، خوزستان، فارس، یزد و کرمان برگزار می شود.

شناخت قهرمانان و الگوسازی برای کودک و نوجوان با محوریت شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی، مهم‌ترين محور اين برنامه است كه با هدف توسعه فرهنگ قصه‌گویی هدفمند برای کودکان و نوجوانان به اجرا در مي‌آيد.

تاكنون دو دوره اين برنامه در تهران برگزار شده و سومین دوره، با عنوان قهرمانان نمی‌میرند و با هدف ترویج مفاهیمی چون ایثار، از خود گذشتگی، دفاع از وطن و شناساندن الگو‌ها و قهرمانان به نسل جدید از طریق قصه و روایت، در قالب های قصه‌گویی، پرده‌خوانی، نقالی، نمایش عروسکی، سرود و نمایش صحنه‌ای از ۱۳ آذر الی ۱۳ دی ماه در ديگر استان‌ها همراه با كاروان روايت حبيب برگزار خواهد شد.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.