صدور بیش از 47 میلیون حواله پایا و ساتنا طی یک سال اخیر در بانک ملی ایران

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، خدمات انتقال وجه بین ‌بانکی در بانک ملی ایران تحت سامانه های پایا و ساتنا با مبالغ خُرد و کلان برای مشتریان امکان‌پذیر است.بانک ملی ایران طی یک سال اخیر تعداد 37 میلیون و 520 هزار و 803 حواله پایا و همچنین تعداد 10 میلیون و یک هزار و 972 حواله ساتنا به درخواست مشتریان برای انتقال به حساب های دیگر نزد سایر بانک ها در شبکه بانکی صادر کرده است.

به عبارت دیگر  بانک ملی ایران روزانه به طور میانگین تعداد 102 هزار و 796 حواله از طریق سامانه پایا و تعداد 27 هزار و 402 حواله از طریق سامانه ساتنا به درخواست مشتریان به حساب های دیگر نزد سایر بانک ها انتقال وجه انجام داده است.

درضمن تعداد حواله های وارده پایا و ساتنا در بانک ملی ایران در بازه زمانی یاد شده نسبت به دوره مشابه قبل ( آبان ماه 1399 االی آبان ماه 1400)، به ترتیب 19.20 و 8.20  درصد رشد داشته است.گفتنی است، از اواخر دی ماه سال گذشته بر اساس مجوز اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی سقف دستور پرداخت پایا به مبلغ یک میلیارد ریال افزایش یافت.

لازم به ذکر است، متقاضیان این خدمت می توانند با افتتاح یکی از انواع حساب های جاری، پس‌انداز و مدت‌دار بانک ملی ایران نسبت به انتقال وجه به حساب خود یا سایر افراد در سایر بانک‌ها در همان روز از طریق درگاه های حضوری و غیر حضوری اقدام کنند.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.