قیمت‌های جدید بلیت هواپیما اعلام شد+جدول

به گزارش اقتصاد جوان نیوز قیمت‌های جدید بلیت هواپیما در سال ۱۴۰۲ اعلام شد. قیمت بلیت در مقایسه با سال گذشته ۲۹ درصد افزایش یافته است.

انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اصلاح تاریخ تیرماه ۱۴۰۰ جدول منتشر شده، قیمت جدید بلیت هواپیما برای پروازهای داخلی را اعلام کرد.
مقصود اسعدی سامانی با اشاره به مجوز افزایش ۲۹ درصدی قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی، اظهار کرد:‌ در جدول بارگذاری شده در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی تاریخ تیرماه سال ۱۴۰۰ به اشتباه درج شده بود که آنرا اصلاح کردیم.

وی افزود: جدول منتشر شده مربوط به قیمت‌ها جدید بلیت هواپیما بدون احتساب مالیات و عوارض متعلقه است.

پیش از این سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی جدول قیمت بلیت هواپیما را بارگذاری کرده بود که تاریخ درج شده آن برای اول تیرماه سال ۱۴۰۰ بود.

قیمت بلیت هواپیما در مسیر پرتردد تهران-مشهد به یک میلیون و چهارصد هزار تومان رسیده است. همچنین در مسیر تهران کیش قیمت بلیت به یک میلیون و هشتصد هزار تومان رسیده است.

قیمت‌های جدید بلیت پروازهای داخلی را از اینجا ببینید.

هواپیما 2

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.