مردم اصفهان از 29 آبان 25 آبان دیگری ساختند

به گزارش اقتصادجوان؛ احمدرضا دلیران فیروز قائم مقام پژوهشکده مطالعات راهبردی فلسطین با اشاره به خروش عظیم مردم اصفهان در تشییع پیکر شهدای مدافع امنیت اصفهان گفت: مردم ولایت مدار اصفهان با حضور پرشکوه و ماندگار خود ۲۹ آبان ۱۴۰۱ را تبدیل ۲۵ آبان دیگری کردند که این روز مزین به نام اصفهان است.

دلیران فیروز قائم مقام پژوهشکده مطالعات راهبردی فلسطین در ادامه افزود: چهل سال است که از ۲۵ آبان ۱۳۶۱ میگذرد و امروز بار دیگر مردم شهید پرور اصفهان در تشییع پیکر شهدای مطهر مدافع امنیت ثابت کردند که ارزش های دینی و انقلابی نه تنها در این مردم کمرنگ نشده بلکه پر رنگ تر از گذشته نیز مردم پای اعتقادات مذهبی و انقلابی خود ایستاده اند.

دلیران فیروز در ادامه گفت: دیدار جمعی از مردم و مسئولان اصفهان با مقام معظم رهبری امام خامنه ای در ۲۸ آبان موجب دلگرمی و امید مردم ولایتمدار اصفهان شد و مردم امروز با حضور ماندگار خود در تشییع پیکر شهدای مدافع امنیت بار دیگر با ولایت فقیه و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

احمدرضا دلیران فیروز قائم مقام پژوهشکده مطالعات راهبردی فلسطین در پایان گفت: مردم از قوه قضاییه انتظار برخورد قاطع و عبرت آموز با اغتشاشگران و سلبریتی هایی که با دروغ موجب تشویش اذهان عمومی شده اند را دارند زیرا ما دیگر شاهد اعتراض نیستیم و هر آنچه در این ایام اتفاق افتاده اغتشاش و حملات تروریستی به مردم و مدافعان امنیت بوده است.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.