موسوی: «فونتس» در بوکس ایران نمی تواند جادوگری کند، به او فرصت بدهیم

دارنده نشان برنز مسابقات بوکس قهرمانی آُسیا گفت: «رینالدو فونتس» مربی باتجربه ای است اما نمی تواند جادوگری کند و باید به او فرصت بدهیم.

سید شاهین موسوی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیگیری اردوی آماده سازی تیم ملی بوکس در استان لرستان، اظهار داشت: اردوی آماده سازی بسیار خوبی را در استان لرستان داشتیم، تجربه بسیار خوبی برای همه ما بود، در دوره مدیریت های روسای قبلی اردوها همیشه در تهران برگزار میشد و این بار اتفاق خوبی رخ داد و اردوی تیم ملی به میزبانی استان لرستان برگزار شد و تنوع خوبی برای ملی پوشان بود.

وی در پاسخ به این سوال که در نخستین مرحله اردوی آماده سازی که با حضور مربی کوبایی برگزار شد، شرایط تمرینات چطور بود، گفت: رینالدو فونتس مربی بسیار خوبی است اما یکسری ها مدعی هستند که سن او بالا است. از نظر من سن مهم نیست، او یک مربی با تجربه ای است که با کوله باری از دانش به ایران آمده است. سن مهم نیست و عملکرد مربی مهم است. ضمن اینکه رینالدو فونتس مربیان جوان خوبی در کنار خود دارد که با کمک آنها میتواند باعث پیشرفت بوکس ایران شود.

دارنده نشان برنز مسابقات قهرمانی آسیا در ادامه، خاطرنشان کرد: تنوع تمرین ها باید بیشتر باشد، مربی کوبایی جادوگر نیست و نمی تواند در بوکس ایران معجزه کند. کلا کوبایی ها دانش بالایی در بوکس دنیا دارند و همه آنها بار فنی بسیار بالایی دارند. باید منتظر باشیم و به او زمان بدهیم. بدون شک با حضور در مسابقات و اردوهای مختلف “رینالدو فونتس” میتواند رفته رفته شناخت بیشتری روی بوکس ایران پیدا کند و باعث رشد بوکس کشورمان شود. مسوولان فدراسیون برنامه ریزی کرده اند تا اردوهای مشترک و مسابقات مختلف حضور داشته باشیم، با این روش بدون شک تغییرات خوبی را در بوکس ایران شاهد خواهیم بود. 

موسوی در پاسخ به این سوال که یک مصدومیتی هم برای شما در اردوی تیم ملی پیش آمد که باعث شد شما اردو را زودتر ترک کنید، آیا این مصدومیت رفع شده است یا خیر،گفت: تقریبا 10 روز در اردوی تیم ملی لرستان حضور داشتم، در همین تایم کوتاه تنوع تمرینی را در برنامه های مربی کوبایی شاهد بودم. متاسفانه یک مصدومیت از ناحیه شکم برایم رخ داد که طبق تصمیم پزشکان اردو را زودتر ترک کردم و پس از سپری کردن دوران درمان تمریناتم را شروع کردم و آماده حضور در مسابقات قهرمانی کشور هستم.

دارنده نشان برنز مسابقات قهرمانی آسیا در پاسخ به این سوال در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور حضور خواهید داشت یا خیر، اظهار داشت:10 دی ماه مسابقات به میزبانی ارومیه برگزار خواهد شد و با آمادگی کامل در این رقابت ها شرکت خواهم کرد. قرار است اسفندماه مسابقات جهانی بوکس در ایتالیا برگزار شود،نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور در تمام اوزان به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شدو برای رسیدن به لباس تیم ملی در ارومیه تمام تلاشم را خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که شرایط مالی و برگزاری لیگ برتر بوکس در سال جدید چطور است، گفت: چندین سال بود که لیگ برتر بوکس ایران تعطیل بود، با مدیریت جدید در فدراسیون بوکس لیگ ایران راه اندازی شد و تقریبا چهار ماه این لیگ به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد. در این یکی دو هفته ای که مسابقات لیگ برگزار شد، شاهد اتفاقات جدید در لیگ بودیم. به هر حال باید برای دیده شدن بوکس پخش مستقیم داشته باشیم و با جذب اسپانسر قراردادها در لیگ هم بهتر خواهد شد چون در لیگ بوکس ایران مبلغ قراردادها ناچیز است. امسال با لیگ پلیمیر خلیج فارس قرارداد بسته ام و برای این تیم بازی میکنم.

پایان پیام/

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.