میزان پاداش دلاری به کشتی‌گیران ایران در جام پادوبنی

به گزارش اقتصاد جوان نیوز ، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام پادوبنی در بیشکک قرقیزستان برگزار شد و ۴ آزادکار ایران با ۳ شکست و یک پیروزی به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.

این مسابقات به صورت تک مبارزه در اوزان مختلف برگزار شد و کشور میزبان از ۴ آزادکار ایران برای حضور در این مسابقات دعوت کرد.

رضا اطری دارنده مدال نقره جهان در ۶۱، یونس امامی دارنده ۲ مدال برنز جهان در ۷۴، مجتبی گلیج دارنده مدال برنز جهان در ۹۷ و امیرحسین زارع دارنده مدال‌های طلای جهان و برنز المپیک، ۴ آزادکار اعزامی ایران به این مسابقات بودند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم ، رضا اطری دارنده مدال نقره جهان ۲۰۲۲ مقابل آرسن هاروتونیان دارنده ۲ مدال برنز جهان از ارمنستان با نتیجه ۶ بر صفر شکست خورد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم ، یونس امامی دارنده ۲ مدال برنز جهان ۲۰۱۹ و ۲۰۲۲ مقابل زائوربک سیداکوف قهرمان جهان و المپیک از روسیه ۶ بر ۴ شکست خورد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم ، مجتبی گلیج دارنده مدال برنز جهان ۲۰۲۱ مقابل سرگئی کوزیرف از روسیه ۴ بر ۳ شکست خورد و در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، امیرحسین زارع دارنده مدال های طلای جهان و برنز المپیک با نتیجه ۱۰ بر ۴ مقابل لخاگواگرل مونختور از مغولستان به برتری رسید.

نفرات پیروز این رقابت‌ها، مبلغ ۷ هزار دلار از میزبان مسابقات دریافت کردند و به نفرات بازنده نیز مبلغ ۳ هزار دلار اهدا شد.

همچنین مبلغ ۴ هزار دلار در مجموع به کادر فنی تیم‌های شرکت کننده به عنوان پاداش حضور در مسابقات تعلق گرفت.

انتهای پیام

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.