نوربالا| از فردا زن، طلاق! بچه، یتیم خونه!

یکی از همکاران شهید طهرانی مقدم تعریف می‌کند: «شهید به خانواده و معیشت بچه‌ها اهمیت زیادی می‌داد؛ اما بعد از پایان یکی از پروژه‌های سنگین حرف جالبی زد.»

به گزارش خبرنگار حوزه حماسه و مقاومت اقتصاد جوان ، یکی از همکاران شهید حسن طهرانی مقدم تعریف می‌کند: «اگر از بچه‌ها کار می‌خواست، از آن طرف فکر خانواده و معیشت آن‌ها هم بود. می‌گفت: «شما باید بی‌دغدغه سرکار بیایید.»

یک بار به من گفت: «یکی از بهترین لحظه‌های عمرم وقتی است که تو درخواست وام ازدواج و خرید خانه بچه‌ها را می‌آوری جلو من و می‌گویی امضا کن.»

یک بار قرار بود تست نهایی کار را انجام دهیم. می‌خواستیم از ۵ سال کارمان نتیجه بگیریم. روز بزرگی بود. این آخرین مرحله کار بود و بعد از این تست، کار از مرحله مطالعاتی و تحقیقاتی خارج می‌شد و به مرحله تولید می‌رسید.

بچه‌ها سر این کار خیلی سختی و زجر کشیده بودند. خیلی پیش آمد که چند شب به خانه‌هایشان نمی‌رفتند. همه از جان مایه گذاشته بودیم.

پیش خودمان گفتیم که بعد از این تست همه چیز تمام می‌شود و دوران راحتی هم می‌رسد. اما حاج حسن گفت: «این کار فینال است. اگر امروز این تست جواب دهد از فردا کارمان سخت تر می‌شود. اصلاً فکر نکنید کار این جا تمام شده؛ بلکه سخت‌تر می‌شود و همت بیشتری می‌طلبد.»

بعد به شوخی گفت: «از فردا زن، طلاق! بچه، یتیم خونه!»

منبع: کتاب «با دستان خالی» به قلم مهدی بختیاری

پایان پیام/

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.