هدرا هشگراف، نسل جدید رمز ارزها

همه ما اسم بیت‌کوین، اتریوم و دیگر رمزارزهای معروف و پرتراکنش بازار حداقل برای یکبار به گوشمان خورده است. اما آیا با توجه به سرعت رشد فناوری همچنان این ارزها پیشتاز بازار خواهند ماند یا با پا به عرصه گذاشتن قابلیت های جدید در صورت عدم تطبیق با آنها کمرنگ و کمرنگ‌تر خواهند شد؟

مطالعه بیشتر:

وضعیت نامعلوم قانون الزام دریافت «اینماد»

هدرا چیست؟

هدرا پرکاربردترین و پایدارترین شبکه در سطح سازمانی است. این سیستم به گونه‌ای طراحی شده که کارآمدتر و منصفانه‌تر باشد و بسیاری از نقاط ضعف رمزارزهای قدیمی مانند کندی و عدم پایداری را حل کند.

رمزارز هدرا در سال 2018 از طریق عرضه اولیه تامین مالی شد. در سال 2019 نیز سرمایه گذاران قادر شدند برای اولین بار این کریپتو را با کمترین قیمت ممکن خریداری کنند. نام کامل این پلتفرم هدرا هشگراف با نماد اختصاری اچ بار است؛ پلتفرمی که قصد دارد با برتری در سرعت، کارایی و امنیت جایگزینی برای فناوری بلاکچین فعلی باشد.

هندزفری بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Pro

هندزفری بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Pro

پیشنهاد امروز

yektanet-logo-sign

مطالعه بیشتر:

شبکه هلیوم و روش‌های کسب درآمد از آن

چه چیزی هدرا را متمایز می‌کند؟

طبق گفته شرکت مالک، هدرا از الگوریتم جدیدی به نام هشگراف استفاده می‌کند که با سایر بلاکچین‌ها متفاوت است. همین موضوع سبب می‌شود تراکنش‌های بسیار بیشتری در مدت زمان کمتر پردازش و اجرا شود. در حالی که اکثر شبکه‌ها تنها قادر به پردازش 5 تا 20 تراکنش در ثانیه هستند، هشگراف بیش از 10000 تراکنش در ثانیه را پردازش می‌کند. این تراکنش‌ها تنها با کارمزد 0.0001 دلار صورت می‌گیرند.

مطالعه بیشتر:

نظر رابرت کیوساکی درباره سقوط قیمت بیت‌کوین

روند هدرا
روند قیمتی Hedera- منبع coinmarketcap

چه تعداد Hbar در گردش وجود دارد؟

حداکثر کل عرضه هدرا 50 میلیارد واحد است. از این تعداد تا ژانویه 2021 حدود 7 میلیارد واحد معادل 14 درصد از کل آن در گردش بوده است. نزدیک به 4 درصد کل عرضه متعلق به دو بنیان‌گذار پروژه است. هدرا به صورت منظم گزارش‌هایی مبنی بر موج های بعدی و تعداد واحد‌های این رمزارز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

با توجه به وایت پیپر هدرا، انتظار می‌رود تا سال 2025 حدود 17 میلیارد واحد معادل 34 درصد از کل آن عرضه شود. محدود بودن تعداد این ارز به از بین بردن تورم و حفظ ارزش آن کمک زیادی می‌کند. با توجه به فناوری جدید این ارز و نقاط قوت قابل توجه آن انتظار می‌رود استقبال زیادی از سوی سرمایه گذاران صورت بگیرد و در نهایت رشد خوبی را در آینده داشته باشد.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.