• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
4
تغییر قیمت دانه‌های روغنی؛

هر کیلو کلزا ۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد

  • کد خبر : 8129
  • ۱۹ تیر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۲
هر کیلو کلزا ۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد

پایگاه خبری اقتصاد جوان: مجری طرح دانه‌های روغنی از افزایش قیمت کلزا در سال زراعی ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: هر کیلو کلزا ۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.به گزارش اقتصاد جوان به نقل از DA1news به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سعداله منصوری مجری طرح دانه‌های روغنی در گفتگو با خبرنگار […]

پایگاه خبری اقتصاد جوان: مجری طرح دانه‌های روغنی از افزایش قیمت کلزا در سال زراعی ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: هر کیلو کلزا ۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.
به گزارش اقتصاد جوان به نقل از DA1news به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سعداله منصوری مجری طرح دانه‌های روغنی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به این که کشت کلزا در رقابت با گندم است، افزود: شایسته است تا با تغییر قیمت گندم، قیمت کلزا نیز افزایش یابد.
وی از افزایش قیمت کلزا در سال زراعی ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: هر کیلو کلزا ۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.
مجری طرح دانه‌های روغنی کشور با بیان این که قیمت قدیم کلزا ۲۲ هزار تومان همراه با ۱۵۰۰ تومان هدیه غیرنقدی بود، گفت: شرکت بازرگانی دولتی ایران مبلغ خرید محصول کلزا را متناسب با آخرین قیمت‌ها پرداخت می‌کند.
وی تصریح کرد: در دو دهه اخیر به دنبال توسعه کشت دانه‌های روغنی در کشور بوده‌ایم و امیدواریم همچنان توسعه کشت این محصولات بویژه کلزا را به همراه داشته باشیم.
به گفته منصوری، قیمت دانه روغنی کاملینا ۳۳ هزار تومان، سویا ۳۳ هزار تومان و آفتابگردان و گلرنگ نیز ۲۷ هزار تومان تعیین شده است.

لینک کوتاه : https://eghtesadejavannews.ir/?p=8129

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.