واکنش بشار رسن به درگیری با شجاع

به گزارش اقتصاد جوان نیوز و به نقل از کوره، در دیدار معوقه هفته دهم لیگ ستارگان قطر دو تیم اف سی قطر و الاهلی به مصاف هم رفتند.

این بازی که در ورزشگاه خانگی الاهلی برگزار شد در نهایت با پیروزی ۳ بر یک اف سی قطر به پایان رسید تا این تیم سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد.

بشار رسن، هافبک عراقی قطر بعد از بازی گفت: خدا را شکر که یک پیروزی مهم را به دست آوردیم. بازی را خوب آغاز کردیم و در ۲۰ دقیقه آغازین کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم. فرصت های خوبی گلزنی را خلق کردیم اما متاسفانه گل نخست را دریافت کردیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم واکنش بسیار خوبی از خود نشان دادیم و توانستیم سه گل به ثمر رسانیم تا پیروز بازی شویم. بازیکنان جوان نتیجه بازی را به سود ما تغییر دادند. مرحله سختی که در آن قرار داشتیم پشت سرگذاشتیم و با این پیروزی وضعیت تیم در جدول بهتر شد و باید روی بازی‌های بعدی تمرکز کرد.

در دقایق پایانی بازی بشار رسن با شجاع خلیل‌زاده، هم تیمی پیشین خود در پرسپولیس درگیر شد. شجاع با دست بشار رسن را هول داد و این بازیکن عراقی می خواست واکنش نشان دهد که داور آنها را از هم جدا کرد.

بشار درباره درگیری با هم تیمی سابق خود در پرسپولیس گفت: شجاع همچنان دوست من در خارج از زمین و رقیبم در زمین باقی خواهد ماند. این مسائل در فوتبال امری کاملا طبیعی است.

محمد حسین کنعانی زادگان، دیگر بازیکن ایرانی الاهلی هم در این بازی در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و تک گل الاهلی را با یک ضربه سر به ثمر رساند.

اف سی قطر با پیروزی که در این بازی به دست آورد ۲۶ امتیازی شد و در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفت؛ این درحالی است که الاهلی در رده هفتم جای دارد.

انتهای پیام

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.