پیام مدیرعامل بانک ملی ایران به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن

  26 مردادماه سال 1369، برگی دیگر از تقویم انقلاب شکوهند اسلامی ایران ورق خورد و یوم اللّه دیگری در تاریخ با عظمت این انقلاب متولّد شد. ملت غیور میهن اسلامی مان ، پرستوهای آزاد شده از بند اسارت دژخمیان بعثی را در آغوش گرم خود گرفتند و اشک شوق بر دیدگان مادران چشم به راهشان جاری شد . به راستی کدامین ساعت می تواند شکوه آن لحظات را در خود بگنجاند و کدامین تقویم می تواند شوق آن لحظه دیدار را در خود ثبت کند.همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز در توصیف مقام اسرا می فرمایند : «شما ذخیره بزرگ الهی و یک ثروت عظیم انسانی هستید که در دست دشمن غصب شده بودید. خدای متعال شما را به ملّت و به این کشور اسلامی برگرداند.»

 به همین منظور اینجانب برخود وظیفه می دانم این روز عزیز را به محضر مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران، رزمندگان و آزادگان سرافراز ، به ویژه قهرمانان صبر و پایداری در بانک ملی ایران و خانواده های معزز ایشان تبریک و تهنیت عرض نموده و برای ایشان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت آرزو نمایم.

محمدرضا فرزین

مدیرعامل بانک ملی ایران

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.