کاندیداهای فدراسیون ورزش‌های رزمی در انتظار تایید صلاحیت!

مجمع انتخابات فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در حالی فردا سه‌شنبه برگزار می‌شود که هنوز تایید صلاحیت نهایی کاندیداها اعلام نشده است.

به گزارش اقتصاد جوان نیوز ، مجمع انتخابات فدراسیون انجمن‌های ورزش ‌های رزمی در حالی روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۱۰ صبح به ریاست محمدشروین اسبقیان در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود که از بین ۱۱ کاندیدایی که برای احراز پست ریاست فدراسیون ثبت نام کرده بودند، سوابق مدیریتی ۶ کاندیدا از سوی وزارت ورزش و جوانان برای شرکت در انتخابات به تایید رسیده و کاندیداها برای شرکت در مجمع انتخابات همچنان منتظر تایید نهایی از سوی نهادهای ذی صلاح هستند.

افشین چگینی، یوسف بهتری، حمیدرضا پارسی منش، یوسف جاویدان، محمد عسگری و جاسم منوچهری ۶ کاندیدایی هستند که تنها سوابق مدیریتی آن ها توسط وزارت ورزش به تایید رسیده و هنوز وضعیت آن‌ها برای شرکت در مجمع انتخابات برای احراز پست ریاست فدراسیون مشخص نیست.

مجید زارعیان که از اسفند سال گذشته سرپرستی فدراسیون را برعهده گرفته است درباره برگزاری انتخابات به اقتصاد جوان ، گفت: هیچ مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد و تمام تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخاب سالم و بدون حاشیه فراهم شده است. امیدوارم که زودتر جایگاه این فدراسیون از نظر ریاست مشخص شود.

انتهای پیام

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.