کسب رکورد جدید ستاره‌اول / 7هزار میلیارد تومان فروش در سال مالی

بنابر گزارش روابط‌عمومی این شرکت، ستاره اول توانسته با رشد 52 درصدی فروش خود در سال‌جاری نسبت به سال مالی قبل، به ۷ هزار میلیارد تومان فروش و افزایش 7.5 میلیون نفری اعضاء خانواده بزرگ ستاره‌اول دست یابد به‌طوری‌که تعداد کل مشتریان این شرکت به بیش از ۵۶ میلیون نفر رسیده است.

فارغ از موفقیت در فروش و کسب رکورد تازه، در این سال مالی و در راستای تکمیل خدمات، کد دستوری #1* (ستاره یک مربع) در تمامی اپراتورها فعال شده و مشترکین هر 3 اپراتور قادر به استفاده از خدمات ستاره‌اول می‌باشند.

ستاره‌اول به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ همراه‌اول از سال 1394با هدف ارائه‌ی سرویس‌های هوشمند و نوآورانه مبتنی بر خدمات اپراتوری و فناوری مالی شروع به فعالیت نموده و در 2 سال اخیر موفق به کسب رتبه اول بهره‌وری کل عوامل در گروه رایانه و خدمات وابسته (طبق IMI-100) گردیده است.

این شرکت با بهره‌مندی از توان فنی پرسنل خود نسبت به طراحی و پیاده سازی محصولاتی همچون کد دستوری #1* ، اپلیکیشن ستاره‌یک، تلفن گویای 100* و سایت رندترین اقدام و در بستر این محصولات خدمات متنوعی از جمله فروش شارژ و بسته اینترنتی، پرداخت قبوض، فروش سیم‌کارت، فروش بیمه‌نامه، خدمات گردشگری و… را در حال حاضر ارائه می‌نماید.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.