iBA از شیوه ای جدید برای رتبه بندی رویداد های کمربند طلایی خبر داد

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان به نقل از تهران سربلند : این شیوه بشکل همزمان به سود ورزشکاران و تماشاگران است، چرا که انگیزه مشت زنان را برای شرکت در تور های جهانی بالا خواهد برد و در نتیجه سطح مسابقات بالا خواهد رفت و تماشاگران لذت بیش تری کسب خواهند کرد.
بوکسورهایی که در مراکش عملکرد خوبی دارند، موقعیت خود را در رده‌بندی IBA – که برای تعیین رتبه‌های تور جهانی بوکس و مسابقات جهانی استفاده می‌شود – تقویت می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که مسیری کمتر دلهره‌آور برای رقابت‌های بزرگ سکو قهرمانی جهان و در رویدادهای آینده چون المپیک پیش رو خواهند داشت.
تور جهانی بوکس شامل مجموعه ای از رویدادها است که در سه دسته طبقه بندی می شوند: مسابقات کمربند طلایی، کمربند نقره ای و کمربند برنز، که شیوه تازه رتبه بندی جدید IBA کمک می کند که موفق ترین بوکسورها در پایان چهار ورزشکار برتر در هر وزن برای برگزیدن بهترین ها در رویداد سالانه سری کمربند الماس مبارزه کنند.
(با اعلام نتایج نهایی کمربند طلایی مراکش با شما خواهیم بود)
انتهای پیام/

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.