ارزهای دیجیتال BONE و MAGIC در آبان‌تتر

کاربران گرامی می‌توانند هم‌اکنون با مراجعه به سایت صرافی و تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در سایت صرافی آبان‌تتر، به معامله این ارزهای دیجیتال بپردازند.

ارز دیجیتال بن شیبا سواپ (Bone ShibaSwap)

ارز دیجیتال بن شیبا سواپ که به صورت اختصاری با علامت تجاری BONE نشان داده می‌شود، یک توکن حاکمیتی در اکوسیستم شیبا سواپ ShibaSwap است. دارندگان این توکن می‌توانند در رای‌گیری‌های این اکوسیستم شرکت کنند.

حداکثر میزان عرضه این توکن برابر با 230 میلیون واحد خواهد بود. بنیان‌گذاران این پروژه، همان بنیان‌گذاران شیبا اینو (Shiba Inu) هستند.

چیزی که پلتفرم شیبا سواپ را منحصر به فرد کرده است، گردهمایی ارزهای دیجیتال SHIB، LEASH و BONE  در این پلتفرم است. پلتفرم ShibaSwap به کاربران خود این امکان را می‌دهد که از توکن‌های DIG (ارائه نقدینگی)، BURY (سهام) و SWAP استفاده کنند و همچنین به NFTهای آینده و ابزارهای اضافی نیز دسترسی داشته باشند.

ارز دیجیتال BONE درحال حاضر رتبه 104 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمتی در حدود 1.5 دلار دارد. این ارز دیجیتال به تازگی به لیست صرافی آبان‌تتر اضافه شده است و کاربران محترم می‌توانند با مراجعه به سایت این صرافی به خرید و فروش BONE بپردازند.

ارز دیجیتال مجیک (MAGIC)

مجیک (MAGIC)، توکن بومی پلتفرم ترژر دائو (Treasure DAO) است. این پلتفرم در واقع یک اکوسیستم NFT غیرمتمرکز است که بر روی شبکه آربیتروم اجرا شده است. پروژه‌های ترژر هم از نظر اقتصادی و هم از نظر روایت به یکدیگر و به توکن MAGIC مرتبط می‌شوند.

توکن مجیک (MAGIC) بر روی لایه دوم آربیتروم و هم به شکل توکن ERC-20 در لایه اول شبکه اتریوم موجود است. توکن مجیک در حال حاضر رتبه 124 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمتی در حدود 1.32 دلار دارد. تعداد کل توکن‌های مجیک نزدیک به 350 میلیون واحد است. این ارز دیجیتال به تازگی به لیست صرافی آبان‌تتر اضافه شده و کاربران محترم می‌توانند با مراجعه به سایت این صرافی، به خرید و فروش MAGIC بپردازند.

خرید BONE و MAGIC در آبان‌تتر

در کنار بیش از 300 ارز دیجیتال متنوع، هم‌اکنون برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال BONE و MAGIC، می‌توانید با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر و تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از 30 دقیقه، بدون هیچگونه محدودیتی به معامله ارزهای دیجیتال مورد نظر خود بپردازید. به علاوه، تیم پشتیبانی آبان‌تتر به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی شما خواهد بود.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.