بانک ملی ایران میزبان رویداد بذر امید فیناپ

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این رویداد بزرگ که با حمایت انجمن فین تک ایران و با شعار «همیشه یک بذر امید وجود دارد» برگزار می شود، مدیران ارشد بانک مرکزی، بانک ملی ایران، شرکت پرداخت و استارتاپ های فناوری مالی (فین‌تک) کشور حضور خواهند داشت.

فیناپ یک رویداد تخصصی در حوزه فناوری‌های مالی است که از سال ۱۳۹۶ با سه هدف عمده آموزش، شبکه‌سازی و توسعه فین‌تک به سراسر کشور آغاز به کار کرده و معرفی برترین‌های این حوزه همزمان با رشد فزاینده کسب‌وکارهای فین‌تک در سال‌های اخیر، می تواند گامی موثر در شناساندن، بهبود فعالیت و رشد بیشتر این صنعت باشد.

لازم به ذکر است، در رویداد فیناپ سال گذشته، نگار تیمورزاده به عنوان بانوی تاثیرگذار و مهدی شریعتمدار به عنوان مرد تاثیرگذار  ۱۴۰۰ حوزه فین تک انتخاب شدند. همچنین جایزه مانع نوآوری (تبر طلایی) به اینماد اجباری رسید(اینماد اعتماد الکترونیکی، اعتمادسازی و رسمیت دهی به فعالیت کسب و کارهای الکترونیکی)  و دونگی در بخش اپلیکیشن، محصول یا راهکار منتخب سال ۱۴۰۰ در گروه‌ کسب‌و کارهای نو پا، بلوبانک در بخش اپلیکیشن، محصول یا راهکار منتخب سال ۱۴۰۰ در کسب و کارهای بزرگ و انتشارات راه پرداخت در بخش تولیدکنندکان محتوا در حوزه مالی و فین تک اول شدند. صادق فرامرزی نیز به عنوان منتخب بخش سخنرانی ها و ارایه برتر در رویدادهای فیناپ معرفی شد.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.