برنامه های معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش ویژه دانش آموزان در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز : اصغر باقرزاه با تشریح برنامه‌ معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برای ایام تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: چون امسال تعطیلات نوروز با ماه مبارک رمضان همزمان شده است، از سوی معاونت پرورشی و فرهنگی وزرات آموزش و پرورش نیز به دانش‌آموزان عزیز توصیه شده است تا محافل انس با قرآن خانگی را در منازل خود برپا کنند.

وی در تشریح جزییات برپایی جلسات انس با قرآن کریم در منازل، گفت: در این طرح دانش‌آموزان به همراه اعضای خانواده‌ اقدام به تلاوت قرآن کریم می‌کنند و به صورت روزانه یک صفحه از کلام پروردگار را می‌خوانند تا روز چهاردهم به کلاس درس باز‌می‌گردند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش افزود:‌ پس از بازگشت دانش‌آموزان به مدارس بازهم این طرح ادامه پیدا خواهد و آخرین روز ماه مبارک رمضان دانش‌آموزان اقدام به تلاوت روزانه یک صفحه از قرآن کریم خواهند کرد. در نهایت نیز پس از اتمام ماه مبارک، در یک روز تعیین شده بزرگترین محفل انس با قرآن دانش آموزی سراسر جهان اسلام برگزار می‌شود و دانش‌آموزان در یک ساعت و زمان مشخص اقدام به تلاوت خواهند کرد

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.