تمرکز بانک آینده بر رشد منابع، افزایش درآمد و سودآوری در سال 1401

بانک آینده  اقدام به گسترش فعالیت کسب‌و‌کار در زمینه جذب منابع ارزان‌قیمت، افزایش صدور ضمانت‌نامه و اعتبارات اسنادی نموده است.
به اعتبار آمارهای کسب‌و‌کار، بانک آینده موفق شده است در سال جاری، مانده منابع ارزان‌قیمت خود را بیش از 80 درصد نسبت به ابتدای سال افزایش دهد که تاثیر بسیاری بر کاهش بهای تمام شده و هزینه‌های مالی خواهد داشت.
از سویی، بانک آینده در زمینه کسب درآمدهای کارمزدی نیز پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است. آمارها بیانگر رشد 5 برابری ضمانت‌های صادره توسط شعب این بانک در سال جاری نسبت به ابتدای سال است. بر این اساس مبلغ ضمانت‌نامه‌های صادره و درآمد کارمزدی حاصل از آن به‌ترتیب بیش از 500 و 300 درصد افزایش داشته است.
هم‌چنین، درآمدهای کارمزدی گشایش اعتبارات اسنادی و سایر خدمات نیز در سال جاری نسبت به ابتدای سال 4.000 درصد افزایش داشته است.
بانک آینده در سال جاری نسبت به ابتدای سال، در مجموع رشدی حدود 140 درصدی در کل درآمدهای کارمزدی داشته است که نشانگر عملکرد مطلوب و رو به رشد این بانک است.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.