خدمات جدید بانک بزرگ روسیه در ایران

به گزارش راشاتودی، این بانک دولتی که از اواخر فوریه تحت تحریم‌های گسترده غرب قرار گرفته، نخستین وام‌‌دهنده‌‌ای است که خدمات بانکی را به ایران ارائه می‌‌کند، کشوری که برای دهه‌ها تحت محدودیت‌‌های بین‌المللی بوده است.

خدمات جدید بانک بزرگ روسیه در ایران

دنیس والواچوف، معاون رئیس این بانک معتقد است که چنین تراکنش‌‌هایی تقاضای بالایی خواهد داشت و این اقدام باعث تقویت همکاری‌های اقتصادی و رونق گردشگری بین دو کشور خواهد شد. این سرویس جدید امکان ارسال پول بین روسیه و ایران را با استفاده از جزئیات حساب در عرض یک روز فراهم می‌کند. بانک وی‌‌تی‌‌بی در حال برنامه‌ریزی برای گسترش خدمات تراکنش با کشورهای به اصطلاح «دوست» در سال آینده میلادی است. اصطلاح «دوست» کشورهایی را توصیف می‌کند که تحریم‌هایی را علیه روسیه اعمال نکرده‌‌اند. در حال حاضر پرداخت‌ها برای مشتریان این بانک در بیش از ۱۰ کشور سابق مستقل مشترک‌‌المنافع CIS و برخی از کشورهای آسیایی در دسترس است.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.