رمزارز مخصوص فریلنسرها راه‌اندازی می‌شود

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز بایننس کوین به عنوان بزرگترین رمزارز صرافی به تازگی رشد نسبتا خوبی را تجربه کرده است. تحلیلگران صعود قیمت این ارز به بالای 350 دلار را محتمل می‌دانند. در همین حین ارز دیلنس پا به عرصه بازار می‌گذارد که عده‌ای آن‌ را به عنوان رقیبی جدی برای بی‌ان‌بی تلقی می‌کنند.

امکانات بی‌پایان رمزارز دیلنس

به جرات دیلنس (DeeLance) را می‌توان تغییری انقلابی در در دنیای فریلنسری نام برد. بر خلاف BNB که تنها یک رمزارز است، دیلنس پلتفرمی کاملاً کاربردی بر پایه وب3 محسوب می‌شود. این اولین بار نیست که پلتفرمی با هدف اتصال فریلنسرها به مشاغل راه‌اندازی می‌شود، اما امکانات بی پایان دیلنس آن‌ را از سایر پروژه‌ها متمایز می‌کند. همچنین با استفاده از این پلتفرم مشاغل و فریلنسرها سطح جدیدی از امنیت و دسترسی را تجربه می‌کنند.

وجوه تمایز دیلنس با سایر رمزارزها

با استفاده از دیلنس فریلنسر قادر خواهد بود کار خود را به توکن تبدیل کند. در سوی دیگر مشتریان از طریق خرید کار به صورت NFT تمامی حقوق آن را اخذ کنند. این موضوع شفافیت میان کاربران را افزایش می‌دهد و ریسک اعتماد در تجارت فریلنسری را به صفر می‌رساند.

Deelance Person

متاورس اختصاصی رمزارز دیلنس

متاورس از دیگر امکانات شبکه دیلنس محسوب می‌شود. در این متاورس، کاربران ضمن خرید زمین‌های مجازی قادر خواهند بود تا دفاتری بر پایه NFT تاسیس کنند. در این دفاتر امکان انجام مصاحبه‌های شغلی نیز برای کاربران مهیا شده است. استفاده از متاورس دیلنس موجب استخدام راحت از راه دور توسط کارفرما و سهولت ارائه تخصص توسط فریلنسر می‌شود.

آینده درخشان رمزارز استثنایی

طبق پیش‌بینی کارشناسان، دیلنس توانایی تحقق سود قابل توجهی را دارد. تحلیلگران سود 300 برابری در ماه‌های آینده را برای این رمزارز تخمین زده‌اند.

Deelance Freelance

کارمزد ناچیز دیلنس به عنوان واسطه

استفاده از دیلنس به عنوان بستری قابل اعتماد برای فریلنسرها موجب سود تمامی طرفین هر پروژه می‌شود. بر خلاف رقبایی مانند فایور که کارفرما در آن ملزم به پرداخت 5.5 درصد کارمزد برای درخواست کار است، دیلنس تنها دو درصد دریافت می‌کند. همچنین فریلنسر نیز تنها ملزم به پرداخت 10 درصد از درآمد خود به عنوان کارمزد است.

قیمت رمزارز دیلنس چقدر است؟

در حال حاضر علاقه مندان تنها از طریق پیش فروش قادر به تهیه دیلنس هستند. سرمایه گذاران با پرداخت 0.025 به ازای هر واحد می‌توانند در پیش فروش این ارز شرکت کنند.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.