شغل رویایی خود را در دنیای ارزهای دیجیتال پیدا کنید!


اقتصاد جوان نیوز ؛ 
سال ۲۰۲۳ فرا رسیده است و چالش‌های تازه و همچنین فرصت‌های جدید و تجربیات شگفت‌انگیز آینده را به ویژه در صنعت ارزهای دیجیتال به همراه دارد.

آیا ارزش دارد که در سال ۲۰۲۳ در فضای کریپتو به دنبال کار بگردیم؟

در سال ۲۰۲۱ شغل در فضای ارزهای دیجیتال محبوب‌تر از همیشه بود. بازار صعودی پر قدرت در آن دوران هیجان‌انگیز بود و پروژه‌های جدید مدام ظاهر می‌شدند. همه علاقه‌مندان به صنعت کریپتو می‌خواستند بخشی از این تبلیغات باشند. اما، با شروع بازار نزولی، هیاهو کمرنگ شد و علاقه بسیاری از تازه واردان کاهش یافت.

با این حال این موضوع امکان یافتن شغل مفید در زمینه‌های بیت‌کوین، ارزهای دیجیتال، وب ۳، NFTs و متاورس را رد نمی‌کند. فضای کریپتو هرگز نمی‌خوابد و پروژه‌هایی که در بازار صعودی بعدی منفجر خواهند شد، در حال حاضر در حال ظهور هستند. آیا ایده‌آل نیست که اکنون بخشی از این پروژه‌ها باشیم یا قبل از پایان بازار صعودی از طریق دانش خودی در مورد آنها مطلع شویم؟ البته توصیه می‌شود که قبل از اینکه دنبال شغل در فضای کریپتو باشیم، ابتدا به سوالاتی از جمله موارد زیر پاسخ دهیم. آیا شما فرد مناسبی برای شغل در صنعت ارزهای دیجیتال هستید؟ آیا فکر می‌کنید ارزهای دیجیتال و وب ۳ جهش کوانتومی بعدی فناوری هستند؟ آیا موضوع ارزهای دیجیتال علاقه، اشتیاق و کنجکاوی شما را برمی انگیزد؟ آیا می‌خواهید بخشی از بزرگترین انقلاب از زمان اختراع اینترنت در زمان باشید؟

علیرغم کاهش قیمت‌ها در سال ۲۰۲۲، فضای کریپتو اکنون بیشتر از همیشه فعال است و فرصت‌های بسیار خوبی برای جویندگان کار با انگیزه و علاقه مند به صنعت ارزهای دیجیتال فراهم آورده است. برترین مشاغل ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ کدامند؟

در صورتی که پاسخ شما به موارد فوق مثبت است، سپس شغل در فضای ارزهای دیجیتال برای شما ایده‌آل است. بنابراین به جای یک شغل سنتی که به آن علاقه‌ای ندارید، می‌توانید در صنعت آینده کار کنید. به جای اینکه صرفاً سرمایه‌گذاری کنید یا در کنار آن معامله کنید، مشاغل کریپتو به شما این امکان را می‌دهند تا به طور فعال درآمد کسب کنید.

مشاغل برتر ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳

در قسمت‌های بعدی بهترین مشاغل کریپتو را برای شما معرفی می‌کنیم که با آنها می‌توانید در سال ۲۰۲۳ وارد فضای ارزهای دیجیتال شوید و از مهارت‌های خود استفاده کنید.

  • توسعه دهنده بلاکچین

شما به عنوان یک توسعه دهنده بلاکچین، پایه و اساس برنامه‌های غیر متمرکز و ارزهای دیجیتال را ایجاد می‌کنید. با وجود بازار نزولی، هنوز پروژه‌های هیجان انگیز زیادی وجود دارد که به توسعه دهندگان نیاز دارند. به طور معمول، افراد با مدرک لیسانس در مهندسی نرم افزار در این بخش بیشتر مورد نیاز است.

  • طراحان UX/UI

به عنوان یک طراح UX/UI، اطمینان حاصل می‌کنید که رابط کاربری برنامه بلاکچین کاربردی و بصری است. در این قسمت هم افراد با مدرک لیسانس معمولا مورد نیاز است.

  • مدیر پروژه بلاکچین

مدیر پروژه، اهداف مختلف پروژه‌های کریپتویی را سازماندهی می‌کند و منابع را به عنوان مدیر پروژه بلاکچین به طور بهینه توزیع می‌کند. مدرک لیسانس مدیریت پروژه نیز برای این موقعیت الزامی است.

  • تحلیلگر معاملات
علیرغم کاهش قیمت‌ها در سال ۲۰۲۲، فضای کریپتو اکنون بیشتر از همیشه فعال است و فرصت‌های بسیار خوبی برای جویندگان کار با انگیزه و علاقه مند به صنعت ارزهای دیجیتال فراهم آورده است. برترین مشاغل ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ کدامند؟

اگر قبلاً یک معامله گر موفق ارزهای دیجیتال بوده‌اید، می‌توانید تخصص خود را به عنوان تحلیلگر قیمت برای پلتفرم‌های مختلف به اشتراک بگذارید و برای آن پول دریافت کنید.

  • مدیران رسانه‌های اجتماعی

به عنوان یک مدیر رسانه‌های اجتماعی، شما مسئول هماهنگی کانال‌های رسانه‌های اجتماعی و برنامه ریزی محتوا برای بازاریابی شرکت‌های فعال در حوزه رمزارزها هستید. اغلب، اما نه همیشه، تجربه در مدیریت رسانه‌های اجتماعی برای این موقعیت شغلی مورد نیاز است.

  • مدیران فروش

به عنوان یک فروشنده طبیعی، هدف شما برای سمت مدیر فروش است. در این موقعیت شغلی، شما به دنبال مشتریان جدید و شرکای همکاری برای مشاغل ارزهای دیجیتال هستید. معمولاً افراد با تجربه فروش قبلی در این شغل ترجیح داده می‌شوند، اما این موقعیت همچنین از بسیاری از رشته‌های شغلی استقبال می‌کند.

سلب مسئولیت: سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و سایر عرضه‌ اولیه‌های آن‌ها (ICO)  بسیار پرخطر و گمانه زنی است. این مقاله توصیه‌ای از طرف اقتصاد آنلاین یا نویسنده به عنوان سیگنالی برای خرید یا فروش رمزارزها تلقی نمی‌شود. از آنجایی که موقعیت هر فردی منحصر به فرد است، همیشه باید قبل از تصمیم گیری مالی با یک متخصص واجد شرایط مشورت شود.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.