غیبت چهار بازیکن در تمرین تیم ملی

به گزارش اقتصاد جوان نیوز ، تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز صبح(یک‌شنبه) در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد که از بین ۱۶ بازیکن بزرگسال حاضر در اردوی تیم ملی، امید نورافکن، میلاد سرلک، سامان فلاح و محمدرضا اخباری در تمرین امروز حضور ندارند.

با توجه به اعلام فهرست تیم ملی از امروز، این گمان می‌رود که این چهار بازیکن از تیم ملی خط بخورند.

سایر بازیکنان شامل پیام نیازمند، سیدحسین حسینی، علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، ابوالفضل جلالی، روزبه چشمی، رامین رضاییان، مهدی ترابی، وحید امیری و ۶ بازیکن از تیم ملی امید در تمرین امروز حضور دارند.

هنوز کی‌روش لیست نهایی خود را اعلام نکرده و قرار است کی‌روش در نشست خبری امروز ظهر فهرست ۲۶ بازیکن نهایی خود را در جام جهانی اعلام کند.

با گذشت ۴۰ دقیقه از تمرین تیم ملی کارلوس کی‌روش در تمرین حضور ندارند و بازیکنان هم تمرینات تاکتیکی خود را شروع نکرده‌اند و مشغول کارهای کششی هستند.

ادامه دارد…

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.