محمدحسین کاشی عملکرد یک ساله پرداخت الکترونیک سداد را تشریح می‌کند

شرکت پرداخت الکترونیک سداد به عنوان یکی از حامیان اصلی در رویداد بذر امید فیناپ که چهارشنبه دهم اسفند ماه در مجموعه آجودانیه بانک ملی حضور دارد و محمدحسین کاشی مدیرعامل این شرکت ضمن شرکت در پنل گفتگو، گزارشی از عملکرد یک ساله شرکت ارائه خواهد کرد.

این نشست با شعار «همیشه یک بذر امید وجود دارد» میزبان مهران محرمیان معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، حسین محمودی عضو هیئت مدیره شاپرک، علیرضا ماهیار معاون فناوری اطلاعات بانک ملی، محمدحسین کاشی مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد، امیرحسین شبیری مدیرعامل فینوداد، مهدی شریعت‌مدار مدیرعامل جیبیت و مجید حسامی مدیرعامل اسنپ پی اجرا خواهد بود.

فیناپ یک رویداد تخصصی در حوزۀ فناوری‌های مالی (فین‌تک) است که از سال 1396 با سه هدف عمدۀ آموزش، شبکه‌سازی و توسعۀ فین‌تک به سراسر کشور آغاز به‌کار کرد.سداد در فیناپ هفدهم نیز که با موضوعBNPL در ششم مرداد 1401 برگزار شد حضور داشت و محمدحسین کاشی در سخنرانی خود با عنوان «جایگاهBNPL در زندگی روزمره و لایف استایل مردم» به ریشه‌های سنتی این خدمت مدرن در فرهنگ ما در قالب نسیه پرداخت.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.