میزان مشارکت بانک توسعه تعاون در پالایشگاه پارس پترو

محمد شیخ حسینی مدیرعامل بانک توسعه تعاون اظهار داشت: این پالایشگاه با مشارکت بانک توسعه تعاون به میزان ۶۰ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۸ به بهره برداری رسیده است و پالایشگاه پارس پترو تولید کننده بنزین یورو ۵ می باشد و محصولات این شرکت به کشورهای همسایه صادر میشود.

قلی زاده مدیرعامل این شرکت ضمن تشکر و قدردانی از حضور مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: بانک توسعه تعاون در حمایت از تولید و ایجاد اشتغال در شهرستان شوشتر نقش بسزایی ایفا نموده است.

شیخ حسینی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات مجریان این طرح گفت: بانک توسعه تعاون تمام قد از تولید و ایجاد اشتغال پایدار حمایت می‌کند.
وی در ادامه افزود: بانک توسعه تعاون هیچ بنگاه اقتصادی ندارد و به جرأت می توان گفت تمامی منابع خود را در زمینه پرداخت تسهیلات به فعالان اقتصادی مصرف می کنند.

شرکت پالایشگاه پارس پترو از مزایای اعتبارات اسنادی به میزان ۱۳۰۰ میلیارد ریال و تسهیلات هفتاد و یک میلیارد ریال از بانک توسعه تعاون جهت خرید تجهیزات استفاده نموده و میزان اشتغال در این پالایشگاه به صورت مستقیم ۲۰۰ نفر می باشد.

تولیدات پالایشگاه پارس پترو شامل انواع بنزین ها با اکتان ۹۰ ، ۹۵، ۹۸، ۱۰۰ ، ۱۰۵ و ۱۱۰ و انواع گازوئیل ها و انواع حلال ها به صورت کاملاً صادرات محور می باشد.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.