همه چیز درباره بیمه جامــع زندگی بیمه پارسیان

در دنیای امروزی، بیمه به یکی از نیازهای جدی مردم تبدیل شده است. تنوع انواع بیمه نیز بسیار زیاد شده است. بیمه ها، در انواع مختلف آن همچون، بیمه درمان، تکمیلی، عمر، مسئولیت، حوادث و آتش سوزی، دارای کاربردهای متعدد در زندگی دارندگان می‌باشند و مردم بنا به نیازهایشان می‌توانند از این نوع بیمه‌ها استفاده کنند.

بروز حوادث و اتفاقات ناگوار، جزو بخشی از زندگی مردم است و افراد، نمی‌توانند اتفاقات خطرناکی که پیش روی آن‌ها است را پیش بینی نموده و از وقوع آن ها، جلوگیری کنند. صنعت بیمه، با توجه به اینکه یکی از مهمترین، ارکان در توسعه اقتصادی کشورها می باشد، نقش پر رنگی در کاهش ریسک، در زمان مواجه شدن با انواع مشکلات، ایفا می کند.

یکی از انواع بیمه که بسیار کاربردی است بیمه جامع زندگی است.

بیمه جامــع زندگی راه حل مناســبی برای پس انداز، جبران زیان‌های ناشــی از حوادث، هزینه تکمیلی درمــــان بیماری‌هــای صعب العــلاج و تبعــات اقتصــادی خانواده ناشــی از فــوت و یا از کارافتادگی دائم سرپرست خانوار به هر علت با پرداخت سرمایه‌ای یکجا و یا به صورت مستمری به انتخاب مشتری است.

بیمه نامه جامع آرامش زندگی پارسیان، ضمن ارایه مجموعه کاملی از پوشش‌های بیمه‌ای از قبیل تامین سرمایه در صورت بروز بیش از 30 نوع بیماری مختلف ، کاهش اثرات مالی آسیب‌های ناشی از وقوع حوادث، تامین منافع در صورت از کار افتادگی دائم و کامل و کاهش درآمد ناشی از آن و جبران اثرات مالی فوت سرپرست خانواده، امکان سرمایه گذاری بخشی از مبالغ پرداختی را فراهم نموده است. همچنین با سهیم نمودن شما در بازدهی مجموع معاملات بیمه‌های زندگی،  اندوخته مطمئنی را ایجاد می نماید که به صورت یکجا یا در قالب انواع بیمه های مستمری به شما (بیمه­ گزار) یا ذینفعانی که تعیین نموده اید، قابل پرداخت خواهد بود.

ویژگی های سبد بیمه‌ای

سرمایه فوت به هر علت حداکثر به میزان ۱۰ میلیارد ریال

پرداخت سرمایه اضافی تا ۵ برابر سرمایه ورود به هر علت در صورت فوت ناشی از حادثه

پرداخت سرمایه در صورت بروز بیش از ۳۰ نوع بیماری مختلف

پرداخت هزینه های پزشکی بابت درمان آسیب های ناشی از حادثه

پرداخت مقرری روزانه بستری شدن ناشی از حادثه در مراکز درمانی

پرداخت سرمایه در صورت نقص عضو دائم ناشی از حادثه

پرداخت سرمایه بیکاری در صورت از کار افتادگی دائم و کامل در اثر بیماری و حادثه پرداخت مستمری تا ۱۲ سال معادل یک تا چهار برابر حق بیمه پرداختی در صورت از کار افتادگی دائم کامل

معافیت از پرداخت کل حق بیمه در صورت از کار افتادگی دائم و کامل بیمه شده در اثر حادثه یا بیماری

مدت این بیمه نامه حداقل ۵ سال و حداکثر تا ۸۰ سالگی بیمه شده است.

سن ارائه پوشش های بیمه ای از بدو تولد تا ۸۰ سالگی بیمه شده است و نحوه پرداخت حق بیمه می‌تواند به صورت منظم یا پرداخت حق بیمه به صورت یکجا است.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.