چه خودروهایی در سامانه یکپارچه مرحله دوم عرضه می‌شوند؟

به گزارش اقتصاد جوان نیوز ثبت‌نام نوبت دوم طرح فروش در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از امروز آغزا شد؛ از همین رو متقاضیان می‌توانند از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت نسبت به افتتاح حساب وکالتی اقدام کنند.

همچنین براساس اعلام سامانه یکپارچه متقاضیان می‌توانند از امروز خودروهای عرضه‌شده را در سامانه مشاهده کنند. اما چه خودروهایی در این نوبت از طرح فروش عرضه می‌شوند؟

سامانه یکپارچه

شرکت سایپا خودروهای اطلس، کوییک مدل GX، کوییک اتوماتیک، ساینا S اتوماتیک، کوییک R مدل GX، شاهین، شاهین اتوماتیک، ساینا مدل GX و ساینا S را عرضه خواهد کرد.

شرکت مدیران خودرو ریزو ۶ پرو، آریزو ۸ پرو، X۵۵ پرو، X۲۲ پرو اتوماتیک، X۲۲ پرو دنده‌ای و آریزو ۵ توربو را در سامانه یکپارچه عرضه می‌کند و فرداموتورز خودروهای فردا SX۵، فردا T۵ و سوبا M۴ و کرمان‌موتوز  جک S۳، جک J۴ و جک J۷  را عرضه می‌کند.

گفتنی است؛ ایران خودرو در این مرحله محصولی عرضه نکرده است.

همچنین لازم به ذکر است، امکان ثبت‌نام هرمتقاضی که پیش از این در لیست نوبت‌دهی طرح اول سامانه یکپارچه و خودروهای وارداتی قرار گرفته‌اند، وجود ندارد مگر آن‌که انصراف خود را تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت در سامانه‌های مربوطه ثبت کنند.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.