80 درصد کارمندان توئیتر اخراج شدند

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد جوان نیوز به نقل از سی ان بی سی، گزارشات حاکی از آن است که 6000 کارمند شرکت توئیتر از زمانی که ایلان ماسک این شرکت را خریده، یا از کار اخراج شده‌اند و یا به صورت داوطلبانه این شرکت را ترک کرده‌اند.

اسناد موجود نشان می‌دهد تعداد کارمندان تمام‌وقت این شرکت به یک هزار و 300 نفر رسیده و این در حالی است که قبلا 7500 نفر بود.

تعداد مهندسان تمام‌وقت توئیتر هم به زیر 550 نفر رسیده است. نکته مهم آنکه بخش ایمنی و اعتماد توئیتر که مسئول طراحی، تغییرات و سیاست‌گذاری‌های این شرکت است، حالا کمتر از 20 نفر کارمند تمام‌وقت دارد.

از زمانی که ایلان ماسک اعلام کرده که کارمندان باید دورکاری خود را کنار گذاشته و ساعت کاری بیشتری داشته باشند، بسیاری از کارمندان توئیتر از این شرکت رفته‌اند.

ایلان ماسک، که بنیانگذار شرکت خودروسازی تسلا هم هست، در اکتبر سال گذشته، توئیتر را خرید و بلافاصله اقدام به اخراج کارمندان این شرکت کرد. البته ایلان ماسک در ابتدا می‌خواست نیمی از کارمندان توئیتر را اخراج کند.

پایان پیام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌/

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.