بهبود اقتصاد میم کوین فقط در ۳۰ روز!

 مهسا نجاتی؛ در میان بحبوحه ایجاد شده به دلیل ورشکستگی صرافی FTX، زمانی که اقتصاد کریپتو نوسانات قابل توجهی را از نظر ارزش تجربه کرد، میم‌کوین‌ها نیز از این صدمات در امان نبودند.

دو روز قبل از اینکه FTX برای ورشکستگی فصل ۱۱ درخواست دهد، اقتصاد میم‌کوین‌ها ۱۸ میلیارد دلار ارزش داشت.

بر اساس آمار coingecko.com در ۹ نوامبر ۲۰۲۲، دوج‌کوین در آن روز با کاهش ۱۶.۵ درصدی در برابر دلار آمریکا ضرر بزرگی متحمل شد. شیبا اینو، دومین توکن بزرگ از نظر اندازه ارزش بازار نیز در آن روز ۱۰.۸ درصد از ارزش خود را از دست داد.

بهبود اقتصاد میم کوین فقط در ۳۰ روز!

سومین میم‌کوین بزرگ بازار، بیبی‌دوج (BABYDOGE) نیز در طول ۳۰ روز گذشته، یعنی از ۹ نوامبر، ۱۴.۲ درصد از ارزش خود را از دست داد. اما وضعیت این میم‌کوین اخیرا بهبود یافته و ارزش بازار آن در تاریخ ۹ دسامبر به حدود ۱۹.۴ میلیارد دلار رسیده است.

بهبود اقتصاد میم کوین فقط در ۳۰ روز!

این بدان معناست که اقتصاد میم‌کوین در ۳۰ روز گذشته ۱.۴ میلیارد دلار یا ۷.۷۷ درصد رشد را ثبت کرده است.

دوج‌کوین ماه خوبی را پشت سر گذاشت؛ این میم‌کوین در طول ۳۰ روز رشد ۲.۴ درصدی و در طی دو هفته گذشته افزایش ۷.۸ درصدی را ثبت کرده است.

بین ۹ نوامبر تا ۹ دسامبر، ارزش بازار دوج‌کوین از ۱۱.۶۳ میلیارد دلار به ۱۳.۳ میلیارد دلار افزایش یافت. افزایش قیمت شیبا اینو (SHIB) نیز در ۳۰ روز گذشته حدود ۵.۹ درصد بود و طی دو هفته گذشته، رشد ۰.۳ درصدی را تجربه کرد.

بیبی‌دوج در طول یک ماه گذشته رشد ۱۳ درصدی و سومین میم‌کوین فعلی برتر بازار، دوجلون مارس (ELON) نیز جهش ۴۰.۲ درصدی داشته است.

ارزش میم‌کوین فلوکی (FLOKI) نیز در ماه گذشته ۳۰.۶ درصد و کیشو اینو (KISHU) ۸.۵ درصد افزایش یافت.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.