رشد ۱۰۰۰ درصدی میم کوین ریفاند

به گزارش اقتصاد جوان نیوز به نظر می‌رسد بار دیگر موج تازه‌ای از رشد میم کوین‌ها در بازار ارز دیجیتال به راه افتاده است. پس از موج پیشین که در آن رمز ارزهایی نظیر دوج کوین و شیبا اینو موفق به سوددهی‌های نجومی شدند، این بار نوبت تازه‌واردهای بازار رسیده است.

توکن‌هایی از جمله PEPE را می‌توان آغازگر این موج تازه دانست. به‌تازگی میم کوین‌های REFUND و COPIUM ضمن قرارگیری در مرکز توجه، در حال تحقق سودهای کلان برای سرمایه‌گذاران هستند.

یکتانت

مطالعه بیشتر:

ساخت اولین برج بیت کوین جهان در دبی

میم کوین تازه‌وارد اما محبوب

تنها حدود سه روز از عرضه ریفاند (REFUND) به بازار می‌گذرد. با این حال رشد 1000 درصدی امروز و عملکرد مناسب این رمز ارز سبب شده تا توکن مذکور به یکی از پرطرفدارترین ارزهای صرافی یونی سواپ تبدیل شود. ریفاند همچنین موفق به کسب اولین جایگاه در DexTools نیز شده است.

میم کوین ریفاند

ریفاندکوین چیست؟

توکن ریفاند، کوینی با نشان اختصاری RFD به تازگی توسط Blur.ETH راه‌اندازی شده است. فرد مذکور یکی از نهنگ‌های بازار کریپتو با سرمایه‌ای چندین میلیون دلاری است. وی در توییتر نیز سروصدای زیادی به‌پا کرده و یکی از نهنگ‌های برتر در این پلتفرم محسوب می‌شود.

توکن ریفاند بر پایه اتریوم عرضه شده است. این میم کوین جذاب حدود ۲۳ میلیون دلار پشتوانه مالی در اختیار دارد. همچنین سقف عرضه ۱۰۰۰ میلیارد واحدی، وظیفه جلوگیری از سقوط بیش از حد قیمت این رمز ارز را بر عهده دارد. ارزش بازار ۳۶ میلیون دلاری نیز از نکات مهم این توکن به‌شمار می‌رود.

مطالعه بیشتر:

پیش بینی قیمت بیت کوین / رالی صعودی آغاز می‌شود؟

Refund Crypto

روند صعودی میم‌کوین ریفاند تا کجا ادامه دارد؟

تحلیلگران بازار کریپتو باتوجه به ارزش بازار فعلی ریفاند سودهای نجومی را برای این میم کوین بعید می‌دانند. گرچه بسیاری، با توجه به موج فعلی صعود میم کوین‌ها، سرمایه‌گذاری در این توکن‌ها را به کاربران توصیه می‌کنند، اما تحلیلگران معتقدند پروژه‌هایی مانند ای‌آی‌دوج و اسپانج می‌توانند فرصت‌های بعدی برای دستیابی به سودهای کلان باشند.

درحالی که میم کوین‌ها از ابتدای سال بهترین سوددهی را در بازار رقم زده‌اند، اما پایان این روند خوشایند نیز محتمل است و سرمایه‌گذاران باید با احتیاط تمام در مسیر سرمایه‌گذاری روی میم کوین‌ها قدم بگذارند.

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.