ریال دیجیتال ایران کیش و NFC آینده صنعت پرداخت هستند

حمیدرضا نایینی عضو هیئت مدیره شرکت کارت اعتباری ایران کیش با اشاره به دو محصول کیف پول ریال دیجیتال و پرداخت NFC ایران کیش گفت: زمان طلایی ورود به این دو عرصه در صنعت پرداخت بوده و ایران کیش پیشرو در این دو امکان است، هرچند هردوی این محصولات نیازمند قانونگذاری های بانک مرکزی است.

وی با تاکید بر نیاز به فرهنگسازی لازمه در بحث ریال دیجیتال گفت : هم نیاز به فرهنگسازی است و هم اینکه مردم باید بدانند که این  امکان چیست و چه مزایایی دارد ، باید مزایای سمت مردم و حاکمیت و رگولاتور مشخص باشد اما ورود ایران کیش به این عرصه از حیث توسعه محصول و نو آوری اتفاق خوبی بود امیدواریم که موانع دیگر نیز برداشته شود .

نایینی خاطر نشان کرد : نقطه قوت ایران کیش در بخش نرم افزار است و باتوجه به تیم خوبی که دراین حوزه دارد می تواند خود را تقویت کند و محصول NFCهم محصول خوبی است که باید به سرعت مورد استفاده عموم قرار بگیرد.

پیام بگذارید

اقتصاد جوان نیوز دارای مجوز به شماره 86948 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال 1399 آغاز بکار کرده و هم اکنون از پرمخاطب ترین پایگاه های خبری در حوزه اقتصاد محسوب می شود. این پایگاه خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق محتوای سایت برای اقتصاد جوان محفوظ است.